Eski sevgiliden olur mu?

Öyle bir durum olsaydı zaten yapmazdım önceden öyle sonuçlanan ilişkim oldu ve tekrar geldiğinde reddetmiştim.

Var zaten hocam. Ailesi baskıcı bu konuda. Ve derslerde düşüş var.

Hocam zaten şu anda zorlayamam olmaz tekrar. Üniversite sınavından sonra mesela veya birkaç sonra falan tekrar şans olur mu sizce?

Zaten şu anda bff olarak takılıyoruz çok yakınız. Ama yine de insan istiyor hani :)

Hocam önceleri arkadaşlarım neden olmuyorsun mis gibi kız diyorlardı. Bana güzel gelmiyordu. Fakat sonradan ne olduysa bir anda hoşlanmaya başladım. Klişe gibi olacak ama öncekilerden çok farklıydı. Öncekiler daha güzeldi bu arada. Ama ben bunu daha çok sevmiştim. Sanırım ona aşık oldum. Her şeyine.

Hocam zaten 2 aydır katlandı. Fakat ailesi telefonunu kontrol etmiş. Bu tarz konularda sertler. 18i geçtikten sonra karışamazlar bence. Ve şu an bff olarak kalmam mantıklı mı sizce? Hayatımda ailem dışında en değer verdiğim 2 kişiden biri sensin diyor.

Zaman her şeyi değiştirir hiçbir şey eskisi gibi kalmaz boşa hayal kurma bence.

Zaman her şeyi değiştirir hiçbir şey eskisi gibi kalmaz boşa hayal kurma bence.
Hocam size kendisi dahil 4 eski sevgilimle de çok aşırı yakın olduğumu söylesem peki :D İleride ne olur bilemeyiz ama hiç mi ihtimal yok sizce? Hatta o eski sevgililerimden biri tekrar çıkma teklifi etmişti ama kabul etmemiştim.
Kız, istemem ama yan cebimde dursun mantığıyla yaklaşıyor sana. Sal kızı, denizde balık çok.
Hocam kız beni 2 yıldır seviyor bense daha 2 aydır. Bence öyle düşünmüyor. Öyle bir insan da değil. Sırf benim için ingilterede okuyan zengin bir çocuğu reddetmiş.

Ailem kızıyor olayı yalan gibime geldi, gözlemlediğim kadarıyla kızlar hep bu bahaneyi kullanıyor. Arkadaş kalmaya devam edin, kızın hareketlerini tavırlarını gözlemle. Hep bir adım önde olmaya çalış ve ibreyi kendine yönelt. Kızın çabaladığını görmen lazım, ''Al gülüm ver gülüm vermezsen n*h gülüm'' olayı olmasın.

Ailem kızıyor olayı yalan gibime geldi, gözlemlediğim kadarıyla kızlar hep bu bahaneyi kullanıyor. Arkadaş kalmaya devam edin, kızın hareketlerini tavırlarını gözlemle. Hep bir adım önde olmaya çalış ve ibreyi kendine yönelt. Kızın çabaladığını görmen lazım, ''Al gülüm ver gülüm vermezsen n*h gülüm'' olayı olmasın.
Hocam nece bir yorumdur bu böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı