Eski sevgilim yazdı

MacTavish53

Picopat
Yer
İstanbul
Merhabalar, belki bazılarına saçma ya da ergence gelebilir ama ben ne yapacağımı bilmiyorum. 1 aydır konuşmuyoruz daha doğrusu engellemişti. Açtı engelimi gece yazmıştı sabah döndüm baya konuştuk başka birini seviyormuş şuan ve bana kendisini kimse benim sevdiğim kadar sevmediğini, ilgilenmediğini söyledi böyle şeyler dedi kendimi baya kötü hissettim 1 aydır yeni alışabiliyordum. Sabahtan beri ruhum daralıyor, onu özlediğimi fark etmeye başlıyorum. Ne yapacağım? Nasıl alışacağım ya hani ben yarın sabah kalktığımda aptal gibi üzüldüğümü düşünmek istiyorum.

Merhabalar, belki bazılarına saçma ya da ergence gelebilir ama ben ne yapacağımı bilmiyorum. 1 aydır konuşmuyoruz daha doğrusu engellemişti. Açtı engelimi gece yazmıştı sabah döndüm bayağı konuştuk başka birini seviyormuş şu an ve bana kendisini kimse benim sevdiğim kadar sevmediğini, ilgilenmediğini söyledi böyle şeyler dedi kendimi bayağı kötü hissettim 1 aydır yeni alışabiliyordum. Sabahtan beri ruhum daralıyor, onu özlediğimi fark etmeye başlıyorum. Ne yapacağım? Nasıl alışacağım ya hani ben yarın sabah kalktığımda aptal gibi üzüldüğümü düşünmek istiyorum.

Bunu yapan aynısı tekrar yapar.

Eski sevgilin ve ve alt tarafı bir ay olmuş ayrılalı ama o şuan başkasını seviyormuş :D Aklın varsa arkanı dön ve uzak dur durabildiğin kadar. Benden sana bir abi tavsiyesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı