Eski tip hoparlör kablosunu Rca'ya dönüştürme

rca to rca kablosu alırsan daha ucuz olur.
renk

Çizgili kablo + polarite çizgisiz ise - polaritedir eğer üzerinde bir değişiklik vs söz konusu değilse.
Rca to rca yı ikiye bölünce elimde iki adet erkek rca olacak. Bunları nasıl birleştirebilirim?
Düz deneme yapabilirsin kablonun çizgili olanı içine çizgisiz olanı dışına temas ettirin. :D
Zaten ürün arkasında 70watt ibaresi yer alıyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Çıkışlardan maksimum 70 watt alırsınız dediler.
Besleme yapiyorsa sikinti yok. Arkadas eski tip hoparlör deyince ben boyle dusundum.
Evet hoparlörler eski kaset çalardan çıkma fakat bağlayacağım cihaz LG XBOOM OM7560 Hİ-Fİ bir cihaz
Düz deneme yapabilirsin kablonun çizgili olanı içine çizgisiz olanı dışına temas ettirin. :D
Daha önce böyle açık uçlu kabloyla işlem yaparken başka bir cihazı yaktım. Bunda da aynısı olmasın?

İşte mükemmel ürün 😂 Çarşıya inip bakarım müsait bir zamanda. Bulamazsam internetten alırım.
Denedim. İkisinide aynı anda dediğiniz şekilde yaptım. Ses geliyor kolonlardan. Ama sanki ses tam istediğim gibi değil. Sabah tekrar yüksek seste denerim. Belki gece olduğundan kısık seste bir şey anlamamışımdır.

Son düzenleme:
Bu normal. Temassızlıktan oluyor. Dönüştürücü aldığınızda duzelmesi gerekli.
Müsait bir zamanda RCA kablosu alıp deneyeceğim.
Siparişi verdim. Sonuçları buraya yazarım.
Müsait bir zamanda RCA kablosu alıp deneyeceğim.

Siparişi verdim. Sonuçları buraya yazarım.
@33125 Klemens aparat için teşekkürler. İşlem başarılı kolonlar çalışıyor.

IMG_20211203_103753.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı