Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in Cenazesine MHP'liler Katılmadı

Coderman128

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doksanlı yılların çekişmeleri geri dönüyor. Seçim öncesi faili meçhul cinayetlerden birisi bence. Hiçbir MHP'li gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkü ocakları kelimesi duyunca burun kıvıran insanlar gelmiş şimdi MHP katılmadı diye duyar kasıyor. Rezilsiniz.

Hocam sen ne diyorsun ya ben zaten ülkü ocaklarındaydım eskiden. Sonradan iç çatışmalar çıkmaya başladı. İyi Parti'ye geçtim ama artık karışmıyorum ülkü ocaklarına. Zaten ülkücülük bitti neyine burun kıvıracağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sen ne diyorsun ya ben zaten ülkü ocaklarındaydım eskiden. Sonradan iç çatışmalar çıkmaya başladı. İyi Parti'ye geçtim ama artık karışmıyorum ülkü ocaklarına. Zaten ülkücülük bitti neyine burun kıvıracağız?
Davasını satmış insanların böyle algıları bitmek bilmiyor zaten. Karşısında "Burası kürdistan bizi inkar ediyorlar." diyen kişiye oy kaybetmemek için cevap veremeyen eli kolu bağlı izleyen Meral Akşener'in arkasında saf tutmak nasıl bir duygu hocam?

Davasını satmış insanların böyle algıları bitmek bilmiyor zaten. Karşısında "Burası kürdistan bizi inkar ediyorlar." diyen kişiye oy kaybetmemek için cevap veremeyen eli kolu bağlı izleyen Meral Akşener'in arkasında saf tutmak nasıl bir duygu hocam?
Davayı MHP sattı biz değil. Ülkücü adam yolsuzluğa eyvallah etmez mülteci istemez.

Daha önce teröristlerle masaya oturmuş,

Teröristleri ülkenin her bir kademesini
Yerleştirmiş,

Teröristlere kozmik odayı açmış,

Teröristlere koridor açmış,

Ülkenin doğusunu uzun süre terör örgütüne teslim etmiş,

Fırsat bulsa 2. bir çözüm sürecini başlatabilecek bir partiyle iş birliği içerisinde olan MHP'yi savunmak nasıl bir duygu hocam?

Davayı MHP sattı biz değil. Ülkücü adam yolsuzluğa eyvallah etmez mülteci istemez.
Faşist adam mülteci istemez, ülkücü adam masum nerede zulüm görüyorsa adaleti sağlamak için girer. Mülteciler sadece kamplarda olmalıydı, düzensiz göçmenden şikayetçiyiz. Kadın ve çocuklar gelebilir, erkekler eşek gibi savaşacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı