2. Steam hesabına CS:GO Prime yükleme

Fallen_Kingdom

Decapat
Yer
İtalica
Steam'de telefon numaralari sonradan farkli hesaplarda kullanilabiliyor. Sorun olmaz. Ayrica Valorant mi yoksa Steam mi? Baslik ile icerik uyusmuyor.

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Hocam konu dışı ama PC de 2. Steam hesabını açtım 2. hesaba da CS:GO Prime yüklemeyi düşünüyorum yasaklama vb VAC cezası alma ihtimali olur mu? Daha önce konu açtım lakin bu soruyu sormayı unuttum.

VAC yenilen hesap diğer hesapları etkilemez. İstersen o PC de 5 kez VAC yemiş ol diğer hesabını asla etkilemez. Tabii Prime aldığın zaman diğer hesaplarda neden VAC yediysen o kullandığın bütün dosyaları silmen gerekli ve CS:GO'yu silip tekrar yüklemen daha sağlıklı olacaktır.

Hocam konu dışı ama PC de 2. Steam hesabını açtım 2. hesaba da CS:GO Prime yüklemeyi düşünüyorum yasaklama vb VAC cezası alma ihtimali olur mu? Daha önce konu açtım lakin bu soruyu sormayı unuttum.
Alın vac yemezsiniz ama aynı telefondan dolayı yasaklanabilirsiniz yani biri vac yerse ötekide yer.

VAC yenilen hesap diğer hesapları etkilemez. İstersen o PC de 5 kez VAC yemiş ol diğer hesabını asla etkilemez. Tabii Prime aldığın zaman diğer hesaplarda neden VAC yediysen o kullandığın bütün dosyaları silmen gerekli ve CS:GO'yu silip tekrar yüklemen daha sağlıklı olacaktır.
Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?
VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır ve o oyunu artık alamayacaklardır.
VAC yasaklı hesap veya hesaplardaki telefon numarası üç gün boyunca askıya alınacak olup bu süre içerisinde başka bir hesaba eklenemeyecektir. Eğer bu telefon numarası daha sonra tekrar VAC yasaklaması alacak bir hesaba eklenmiş olursa, askıya alınma süresi daha da uzatılacaktır.
Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

VAC yediği zaman hesabındaki telefon numarası başka hesapta da kayıtlıysa, o hesap da VAC yer.

VAC yediği zaman hesabındaki telefon numarası başka hesapta da kayıtlıysa, o hesap da VAC yer.

Ben de VAC yediğimden dolayı bunları söylüyorum. Aynı telefon numarasını her hesabımda kullanmaktayım. :D fakat bazı hesaplarım ban yememekte (ban yiyen hesaplarım 3.parti yazılımdan dolayıdır).

Geri
Yukarı