Eski yılları çok özlüyorum

Hiç bir duygum kalmadı, hissizleştim, robot gibi aynı günü tekrar ediyorum sadece.
Benim de aynı şekilde dediğim gibi sanki duygularımı yitirmiş gibiyim. Hiçbir film, dizi, oyun vs. artık hiç ilginç gelmiyor. Şöyle bir düşünce beliriyor kafamda aa işte oynunu ya da film artık her neyse onun sonunda ya karakterimiz ölecek ya yaşayacak diyorum içimden. Bu oldukça saçma bir düşünce ama hiç keyif alamıyorum olaylardan vs. İzlediğim şeylerde duygulanamıyorum, üzülemiyorum. Gerçek hayattaki olaylar için de öyle. Bilmiyorum belki psikolojik bir şeydir ama mesela önceden çok sınav korkum vardı fazlasıyla şimdi ise hiç öyle kaygılar vs. oluşmuyor bende.

Benim de aynı şekilde dediğim gibi sanki duygularımı yitirmiş gibiyim. Hiçbir film, dizi, oyun vs. artık hiç ilginç gelmiyor. Şöyle bir düşünce beliriyor kafamda aa işte oynunu ya da film artık her neyse onun sonunda ya karakterimiz ölecek ya yaşayacak diyorum içimden. Bu oldukça saçma bir düşünce ama hiç keyif alamıyorum olaylardan vs. İzlediğim şeylerde duygulanamıyorum, üzülemiyorum. Gerçek hayattaki olaylar için de öyle. Bilmiyorum belki psikolojik bir şeydir ama mesela önceden çok sınav korkum vardı fazlasıyla şimdi ise hiç öyle kaygılar vs. oluşmuyor bende.
Sadece kaygı ve stresten diğerlerini unuttum, bu coğrafyada genel bir durum.

Aslında hep 2010 ve öncesini özlerdim. Ama mantıklı bir şekilde düşününce 2015-2016 yılı en iyi yıllarımdı. Eve internet bağlatmıştık. Yeni bilgisayar almıştık, Steam'de ki indirim döneminde 15-20TL'ye düşen neredeyse her oyunu güzel ayarlarda oynayabiliyordum. Okulda ve mahalle de edindiğim arkadaşlar pek oyun oynamıyordu. Bende mikrofon aldım heves de olunca sağda solda beraber oyun oynayacak arkadaş arıyordum. Şu an ne eskisi gibi oyun oynayasım var ne de internetten yeni arkadaş arayasım.

Şuanda her şeyi yapmaya çalışıyorum nerdeyse bütün sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum. Oyun oynama girişimlerim var evdeki ps3'ü değerlendirdim mesela. Elimden geldiğince dışarıda çıkıyorum arkadaşlarım ile. Sadece dizi ve film izlemiyorum.
Yani hayatım ne kadar çeşitli olursa yaptıklarımdan o kadar geç bıkarım diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Sohbet olsun diye açtım bu konuyu =) 2016 yılını çok özledim ben ve her gün düşünmeden edemiyorum. İlkokul arkadaşlarımı, okulumu, o zamanın oyunları, filmleri, WWE falan mükemmeldi. Arkadaşlarımla bisiklet turu yapardık ve dünya sanki daha güzeldi. Şimdi ise her şey anlamsız ve boş geliyor bana. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Sürekli kendi kendime eski zamanları düşünüp duruyorum. O günlerdeki gibi yaşamaya çalışıyorum fakat olmuyor, yapamıyorum. Sürekli hatırası kalan şeyler aklımdan gitmiyor =( Eski konsollar aklıma geliyor arkadaşlarımla beraber sürekli PS4 oynardık ben ise hep benim de olsun hayalim vardı ve şükür gerçekleşti tam 1 ay önce ama şimdi PS5 çıkıyor eski yıllardaki tüm hatıraları daha da derinden hissediyorum. Belki de eski arkadaşlarımı özledim. Ama en son 2.5 sene önce konuştuk. Şu an neredeler ne yapıyorlar bilmiyorum :( Sabahları okula gitmeden önce PS2 oynardım sonra dönüp National Geographic Channel izlerdim :( İzlediğim film serilerinin bitmesi, sevdiğim oyunların kendini bozması, yeni çöp oyunların çıkması..
Sadece içimi dökmek istedim..
Ben 2013-14 severim

Yeni konular

Geri
Yukarı