Eski YouTube hesabındaki videolar nasıl kaldırtılır?

Ustaefe

Centipat
Daha fazla  
Eski YouTube hesabımda küçüklük videolarım var. Küçüklük hatası işte bu videoların kaldırılmasını nasıl sağlayabilirim? Herkes benimle dalga geçiyor.

2013 yılında salakça ak partiyi kötülediğim bir videom vardı YouTube'a bende 11 ay önce kaldırması için e-posta yoluyla gerekli kanıtları attım maalesef kaldıramayız demişlerdi şimdi baktım kanalı ve videolarımı silmişler sende dene belki işe yarar sen böyle bir konu açmasan haberim bile olmayacaktı şu an çok mutluyum yıllardır arkadaşlarımın ismimi aratıp benimle dalga geçecekler diye çok korkardım artık bitmiş oldu üniversite de böyle korkularım olmayacak. 😁

YouTube Destek ile iletişime geç ve durumu belirt. Kimliğini doğrulayacak bilgileri gönder. Ben bu şekilde, başkası tarafından yüklenen bir videoyu kaldırtmıştım.

Erişimi olup silmeyi bilmiyor olabilir. Ondan dolayı sordum.
kanka mal değiliz şükür
2013 yılında salakça ak partiyi kötülediğim bir videom vardı YouTube'a bende 11 ay önce kaldırması için e-posta yoluyla gerekli kanıtları attım maalesef kaldıramayız demişlerdi şimdi baktım kanalı ve videolarımı silmişler sende dene belki işe yarar sen böyle bir konu açmasan haberim bile olmayacaktı şu an çok mutluyum yıllardır arkadaşlarımın ismimi aratıp benimle dalga geçecekler diye çok korkardım artık bitmiş oldu üniversite de böyle korkularım olmayacak. 😁
işte ben 10. sınıfım arkadaşlarım dalga geçiyor bari ünide geçilmesin diye uğraşıyorum ama yok kaldıramayız diyo bana da

Yeni konular

Geri
Yukarı