Eskiden aşık olup unuttuğum kızı aklımdan çıkaramıyorum

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar, durum bana göre acil. Çıkmazdayım, tam 1 sene önce kıza duygularımı açtım ama maalesef reddedildim ve 14 ay önce aşık olmuştum. Özet olarak kız benim 2 senedir tanıdığım birisiydi. Çok az muhabbetim vardı. Daha sonra ben ne olduğunu anlayamadan yavaş yavaş ondan etkilendiğimi anladım. Ama içimden diyorum ki "Hadi lan aşık olamam. Bu kızı beni yanına uyduramaz, saçmalıyorum." Daha sonra gitgide ben tutuldum ama bunu Konya'daki arkadaşım fark etti, bir olay olmuştu ama ona yazmıştım. O da bana aşık olduğumu söyledi.

Söyledikten sonra tutulma hızım çok arttı ve ben farkında vardım ciddiyeti. 2 arkadaşım bana yanımda çok destek oldular moral verdiler. Hatta birisi gidip kızla benim ismimi vermeden konuştu. Seni seven birisi var diye. Detay vermek istemiyorum, hatırlamak hoş olmuyor:(

Sadede gelirsek reddedilmekten 1 sene geçti ve ben daha dün gece rüyamda gördüm. Hiç görmedim rüyamda önceden. 1 sene içinde genelde hep aklıma geldi ama unuttuğumdan dolayı duygularımı artık etkilemiyordu.

Bilmiyorum ama kız çok güzeldi ve her konuştuğum kız onun yanında gerçekten etki etmedi. Ve şuan ki psikolojim gönül eğlendiren ve sonu hiçe çıkan ilişkilerden tamamen soğumuş durumda. Arada kız nadirde olsa aklıma gelip duruyor. Var mıdır derdimden anlayan :/

İşte.. Kanı bozuk dünya değil mi, ben anca rüyamda görüp hatırlıyorum. O ise belki sadece 1 yıl önce o olay günü hatırladı...

Bende de 2 yıl platonik olduğum kız bana çıkma teklifi etmişti. Düşünsenize 2 yıl bir insandan hoşlanıyorsunuz ve size teklif ediyor. Kabul ettim tabii ki ve çıkmaya başladık. O sıralar sınav haftasıydı ve okulda kendime zaman ayırmaya çalışıyordum. Çıkmaya başladıktan sonra kendime ayırmaya çalıştığım zamanın tümünü kıza ayırmama rağmen 1 hafta sonra, "bana yeterince ilgi göstermiyorsun" bahanesiyle ayrıldık. Sonradan öğrendim kız okuldaki bir sürü erkekle önceden de sevgili olmuş. Hala ara sıra aklıma geliyor ve sinirleniyorum.

Bende de 2 yıl platonik olduğum kız bana çıkma teklifi etmişti. Düşünsenize 2 yıl bir insandan hoşlanıyorsunuz ve size teklif ediyor. Kabul ettim tabii ki ve çıkmaya başladık. O sıralar sınav haftasıydı ve okulda kendime zaman ayırmaya çalışıyordum. Çıkmaya başladıktan sonra kendime ayırmaya çalıştığım zamanın tümünü kıza ayırmama rağmen 1 hafta sonra, "bana yeterince ilgi göstermiyorsun" bahanesiyle ayrıldık. Sonradan öğrendim kız okuldaki bir sürü erkekle önceden de sevgili olmuş. Hala ara sıra aklıma geliyor ve sinirleniyorum.
İstihbarat ağını geniş tut kardeşim.

Kurtulduğunuz iyi olmuş. Öyle bir insanla bırak haftayı saat geçirilmez.

Geri
Yukarı