Eskiden gördüğüm tanıdığım kişi beni uzun zaman sonra gördüğünde tanır mı?

Öylesineİsim

Decapat
Daha fazla  
Antalya'da bir cenazeye gitmiştim ve o cenazede tanıdığım birinin arabası önümden geçer gibi oldu sonra ona o sen miydin diye sorduğumda ben orada yaşamıyorum dedi sonra şeyi düşündüm acaba gerçekten oyduda benim önümden geçtiğini mi hatırlamadı diye düşündüm geri gidip soracakdım ama artık soramam çünkü başka şehre taşındı eğer gerçekten o olsaydı o sen miydin dediğimde eğer beni görmüşse hatırlar mıydı?

Araya zaman girdiyse hatırlamıyor olabilir veya siz başka birisi sanmış olabilirsiniz yoldan geçen bir arabayı.

Şu devirde babalar evlatlarını tanımıyor. Sen nesi oluyorsunda seni tanıyacak (!)

Araya zaman girdiyse hatırlamıyor olabilir veya siz başka birisi sanmış olabilirsiniz yoldan geçen bir arabayı.

şu devirde babalar evlatlarını tanımıyor. Sen nesi oluyorsunda seni tanıyacak (!)

Hocam başlık yanlış olmuş, şu şekilde düzelteyim: Şimdi uzun zaman önce gördüğüm biri değil, arkadaş gibi bir şeydik. Yani beni her gün görüyordu. Benim aklıma şey geldi: Acaba arabanı gördüm dediğimde park halinde gördüğümü falan mı düşündü acaba dedim? Ve eğer tesadüfen de olsa arabasıyla oradan geçiyordu diyelim. Beni gördüyse ben o sen miydin dediğimde hatırlar mı?

Geri
Yukarı