Eskiden gördüğünüz ve hâlâ unutamadığınız oyunlar

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 1B
Makaleler
6
Yer
Bursa
Başlıkta soruyu görüyorsunuz zaten. Ben 2005 yılından ben 10 hayranıyım, Ultimate alien Force serisini en az 3-4 kere baştan sona bitirdim ve son olarak da şu iki oyununu oynadım:

Ben 10 alien destruction.
Ben 10 Ultimate alien vilgax attacks.

Zamanına göre bence güzeldi, en azından keyif alıyordum.

Son düzenleme:
Başlıkta soruyu görüyorsunuz zaten. Ben 2005 yılından ben 10 hayranıyım, Ultimate alien Force serisini en az 3-4 kere baştan sona bitirdim ve son olarak da şu iki oyununu oynadım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanına göre bence güzeldi, en azından keyif alıyordum.

Call of Duty Modern Warfare 2 ve 4 2011 yılında çok oynardım fakat unutamadığım tek bir sahne var oda Ghost'un ölüşü.

GTA 4'te sadece o arabanın egzoz dumanı görmem bile yetmişti. SA'ya kıyasla çağ atladım diyemem çünkü o zamanlar ilk çıktığında oyun ne optimizeydi (hala değil) ne de kafedeki poor 9500GT iş görüyordu.

GTA 4'te sadece o arabanın egzoz dumanı görmem bile yetmişti. SA'ya kıyasla çağ atladım diyemem çünkü o zamanlar ilk çıktığında oyun ne optimizeydi (hala değil) ne de kafedeki poor 9500GT iş görüyordu.
HD3650 ile bu oyunu düzgünce oynayabilmiştim. Çok şanslıydım o zamanlar sanırım. :) Ne kadar saat harcadığımı bilemiyorum. Tahminimce şu an Steam kütüphanemin toplamından daha fazla zaman harcamışımdır. Sırf fiziklerin hatrına çok vakit öldürdüm o zamanlar. :D

Dark Messiah Might and Magic ve Runes Of Magic. Runes of Magic bi gazetede CD ile hediye dağıtılmıştı. Metin2 dışında oyunlar olduğunu o zamanlar keşfetmiştim.

Geri
Yukarı