Eskiden oynadığım bir oyun arıyorum

M.Ü.K

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben eskiden şöyle bir oyun oynuyordum: Oyun şöyle başlıyor, biz bir hapisanedeyiz, sinamatik sahne giriyor, bir adam bizi kontrol etmeye gelir, biz üsteki tahtalara tutunuyoruz, o an adamın üstüne atlayıp bayıltıyoruz, sonra kapıdan dışarı çıktığınız an oyunun neredeyse yarısında şu bayraktan var (Nazi Almanyası). Bu bayrakları vurunca parçalanıyor, ileride birinin üzerinde elektrik vererek deney yapan bir doktor var, sonra oyunun yarısınadan sonra artık neredeyse çok az askerle karşılaşıyoruz, sonra bir kısımda bir mezarlığın C4 tarzı bir şeyle patlatıp içine girdikten sonra önümüzde Nazi Almanyasından olan bir asker ateş ediyor ama bize değil, karşısına, biraz bekleyince elinde kalkan olan zombi türü bir şey adamı bıçakla öldürüyor (Bıcak mı emin değilim.). Oyunun sonrasında neredeyse hep Nazi Almanyasının doktorlarını yatığı mutantlarla savaşıyoruz (Mutant olmyabilir, zombi de olabilir.). Küçüktüm, bu kadar hatırlıyorum ve oyunun giriş simgesi yani çift tıklayıp açıyoruz ya onun simgesi aşağıda bıraktığım fotoğraftaki gibiydi. Oyun eski, ben küçüktüm. 2015 geçmez büyük ihtimalle. Ve zombiler silah kulanığı veya büyük halde oldukları bölümler de vardı oyunda. Oyunu bir daha oynamak istiyorum nostalji için. Bilen varsa lütfen yazsın ismini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarifinize göre Wolfenstein Serisi en uygunu. Ama, Sniper Elite Nazi Zombie Army de bir seçenek. Kuvvetle muhtemel Wolfenstein diyorum. Tabii, CoD Zombie serisi olma ihtimali de yüksek, ama öyle olsa zaten hatırlardınız diye düşünüyorum, zira hala popüler.

Tarifinize göre Wolfenstein Serisi en uygunu. Ama, Sniper Elite Nazi Zombie Army de bir seçenek. Kuvvetle muhtemel Wolfenstein diyorum. Tabii, CoD Zombie serisi olma ihtimali de yüksek, ama öyle olsa zaten hatırlardınız diye düşünüyorum, zira hala popüler.

Bak bu oyunu bende arıyordum konuya girdiğim iyi oldu sağ olasın :)

Geri
Yukarı