Eskiden Oynadığınız Oyunlar Nelerdi?

Artık yaşlanmaya başlamış biri olarak Amiga 500'de Sensible Soccer'ı deliler gibi oynardık. Yine aynı dönem de Test Drive 2, Settlers 1, Indiana Jones and the Fate of Atlantis (11 disketti). Tüm Monkey Island serisi, Full Throttle, Day of the Tentacle, Simon the Sorcerer. :)

PC'de ise CM serileri, World of Warcraft, Transport Tycoon Deluxe, Civilization 3, Red Alert 2, GTA: Vice City, Warcraft III.

Need For Speed II SE 1997
Need For Speed Underground 2
Need For Speed Carbon
Need For Speed Most Wanted
GTA 3
GTA Vıce Cıty
GTA San Andreas
Mario Forever
Spiderman 2001
Delta Force Black Hawk Down
CS Zero
Wolfteam
Puzzle Stax
BilBul Trafik
Gazete ve dergilerin verdiği oyunlar :
Bigfoot Collision Course ( Gazete )
Real Bowling GameTopCom ( Dergi )
Mad Truckers GameTopCom ( Dergi )
Daha bir sürü var oyun ama yazmaya üşendim 😃
Dinlenip yazıyorum 😅
Ford Racing 3
Bus Driver
18 Wheels of Steel Haulin
ETS 1
Hamsterball
Zuma
Luxor
Feeding Frenzy
Pizza Frenzy
Mortal Kombat 4
Crazy Chicken Kart 2
HUGO
Crazy Taxi

Son düzenleme:
Merhabalar. Eskiden bilgisayar başından kalkmadan oynadığınız (yani eskiden oynadığınız illa deli gibi oynadığınız değil) oyunlar nelerdi? Böyle oynamak istediğim ama adını unuttuğum oyunlar var. Belki sizlerde oynamış olabilirsiniz diye bu konuyu açtım.

Quake III Arena
Call Of Duty II
Max Payne II
The Sims II
Crazy Taxi
Flatout II
Mafia I

Izometrik bakış açılı bir tren oyunu vardı bazı yerlerde kalkan köprüler vardı altından büyük ördekler geçerdi amacımız neydi hiç hatırlamıyorum çok severdim unuttum adını yıl 2003 2005 arası bisey olması lazım. Vagon takardık çok basit kontrolleri vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı