Çözüldü Eskiden oynayıp adını bilmediğim Single Player dövüş oyunu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

3x3

Decapat
Daha fazla  
Selam millet. Bu benim forumdaki ilk konu açışım ve sanırım ilk mesajım. Neyse sadede geleyim. Çocukken komşumuzun bilgisayarında Single Player bir oyun oynardım. Böyle karakterim Batman gibiydi ve yanımda yardımcı bir karakter vardı. Onunla birlikte ayrı ayrı bölümlerde adamlarla kavga ederek ilerliyorduk. Dövüşürken kombo falan da yapabiliyorduk. Yerden sopa vs alabiliyorduk. Bir bölümünde köprüden geçip yağmur borularından çatıya tırmanıp diğer bölgeye geçiyorduk. Orayı yarım saat aramıştım sanırım. Onun dışında oyun Third persondı yardımcı olabilecek birileri var mı oyun ismi hakkında? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben biliyorum. Steam'de Watchmen'in oyununu diyorsun. Watchmen: The End is Night. Küçükken misafirliğe gittiğim bir abi bana oynatmıştı. Güzel oyundu, misafirlik anılarım canlandı.
3D
Sanırım Batman: Arkham City.

Hayır değil oyunun açık dünyası yoktu.
Ben biliyorum Steam'de Watchmen'in oyununu diyorsun. Watchmen: The end is nigh. Küçükken misafirliğe gittiğim bir abi bana oynatmıştı. Güzel oyundu, misafirlik anılarım canlandı.

Çok teşekkürler sanırım oyun bu. Diğer zamanını ayırıp yardımcı olmaya çalışan herkese de minnettarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı