Eskilerden Kalanlar Nostalji

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Eskiden Technopat'ın yeri benim için özeldi. İlgi alanım değişince yavaş yavaş uzaklaştım sadece. Yoksa hala severim. İnsan ister istemez geçmişte bulunduğu yerin çok değiştiğini görünce duygulanıyor. Nostalji havaya bürünüyor. 2013 yılında ilk üyeliğimi açmışım. Sosyal olmayan zamanlardan. Hatta ilk başta kimse alışamamıştı. Recep Baltaş, gelecek bu yönde mi ne demişti. Tam hatırlamıyorum bile.

O zamanlardan kalan insanlar var mı? Sadece nostalji havasında bir konu, bir meraktır. Tanıdık isimleri görürsem belki mutlu olurum diye. 🍁

Modlardan @MURAT5038 vardı. Çok yardımcı olurdu, ne kadar teşekkür etsem az. :) Hala ne durumdadır kim bilir. Üyelerden de @BilgisayarKurdu vardı benim zamanlarımdan. En son direksiyon alacaktı onu hatırlıyorum. Daha nice isimler var aklımda da onlar benden de önceydi yavaş yavaş kayboldular.

Technopat Caps diye konu açılmıştı, sabitlenmişti en üste. Eğlendiğimizi hatırlıyorum. 😄

- Bu arada şifremi bile unutmuştum. Deneyerek girebildim. Tutturamasaydım ne olurdu bilmiyorum. Şifre gönderme talebi gelmedi. Öyle bir sorun yaşadım. Moderatörlerin aklında bulunsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı