Eskimiş termal macun yok olur mu?

polar star

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarımın termal macununu ve temizliğini 2 gün önce yaptırdım. Daha önce de böyle bir konu açmıştım konuyada şuradan gidebilirsiniz Kasa temizliği performansı etkiler mi?. Gel gelelim konuya termal macun 4 yıldır değişmiyordu hatırlıyorum 4 yıl önce ilk sürüldüğünde fındık büyüklüğü kadardı ve tam hatırlamıyorum ama rengi beyazdı. 2 gün önce açıldığında işlemcinin üzerinde termal macunun yarısından fazlası yok olmuş, işlemcinin yarısı macunlu yarısı macunsuz ve rengi gri idi. Bu konu belki bazılarınıza saçma gelmiş olabilir ama benim kafama takıldı cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Macun kurumuş. Peçete ile o gri kurumuş macunu silip, yeniden sürebilirsin. Ki sürmüşsün sanırım. Azalması da muhtemlen ısıdan dolayıdır.

Macun kurumuş. Peçete ile o gri kurumuş macunu silip, yeniden sürebilirsin. Ki sürmüşsün sanırım. Azalması da muhtemlen ısıdan dolayıdır.

Evet termal macunu yeniledim 4 yıl önceki termal macun sanki yarısına sürülmüş yarısına sürülmemiş gibiydi ısıdan dolayı macun zamanla kaybolur mu?

Geri
Yukarı