Kutsal BAYTAK, 19 Mayıs Kutlama mesajında ATATÜRK'ün ismini 2 kere yanlış telaffuz etti

1652956393383.png

Böyle bir tweet atmışlar.

Dosya Ekleri

• 1652956329595.png
    1652956329595.png
    45,5 KB · Görüntüleme: 27
Lügatta, Atatark ve Atakürk diye bir kelime yok hiçbir yerde de kullanılmadı. Telefonlar ona göre kelime düzeltmesi yapar. Hiçbir zaman görmedim mesela hangi yapay zekaymış bu.Bilgisayarlarda bile altı çizili gözükür. Resmen kasıtlı bir yanlış, klasik gündem değiştirme Dolar 16 oldu neyse oklar değişsin kapalı bir kaymakama dönsün zaten muhalefet de linçler rahatlarız tribi.
Eki Görüntüle 1392419

Zaten Atatürk yüzünden olmadı ki asılan İngiliz ajanlarını bilmiyor musun Şeyh Said gibi?
Telefonlar saçma şeye de dönüştürebiliyor. Ben zaten savunmuyorum ihtimal veriyorum.

Atakürt nerede yazıyor?
Benim hatam, düzelttim. "Atakürk" yazıyor.
Genel anlamda haklısın ama sen de onun yanlış yazdığını yanlış yazmışsın. Atakürk yazmış sen ise Atakürt yazmışsın
Benim yazdığım ile onun yazdığı bir değil. O bir Kamu Görevlisi. Benden daha dikkatli olması gerek. Hem 1 kere değil tam 2 kere yapmış. Bu kabul edilemez. Uyarınız için teşekkürler, klavyeye alışamadığım için biraz yazım hataları oluyor.

"Sehven" demişler ama kimseyi inandırabildiklerini sanmıyorum.

Akıllarısıra Ata'yı aşağıladıkları o mesaj yandaşları arasında paylaşılmış, eğlenilmiştir. Yandaşlarının bu özürden haberleri de olmayacak muhtemelen.

Ata'ya hakaret etmenin serbest olduğunu zanneden bir nesil yetiştirmeye çalışıyorlar.

Çok boş beleş bir tartışma gene. Atatürkçülüğü inatla şekil Atatürkçülüğü sananlar var halen. Atatürk'ü en çok seven onun heykelini diken her yere adını yazan resmini asasn veya 10. Yıl marşını en yüksek sesle okuyanlar olmuyor.

İnsanlık hali yanlış yazılmış özür dilenmiş boşu boşuna uzatılan konular. Yanlış yazıldığı halde kasıtlı olarak düzeltilmez ise sıkıntı var demektir. Mesela inatla ben Atatürk demeyeceğim Mustafa Kemal diyeceğim diye diretenler gibi.

Üstüne Eskişehir Seyitgazi Ak Parti Kaymakanlığı ne alaka? Kaymakamların valilerin önünde parti ismi olmaz. Onlar devletin valisi devletin kaymakamlarıdır.

İnsanlık hali yanlış yazılmış özür dilenmiş
Bir Kamu görevlisinin 2 kere ATATÜRK ismini yanlış yazacağını düşünmüyorum, siz düşünüyor musunuz? Hesabı kontrol eden farklı görevliler oluyor genellikle. En azından kendi yazdığı yazıyı bir kaç kez gözden geçirebilirlerdi. Yazım yanlışları ise alakasız. Yani klavyede yakın olsa neyse diyeceğim, hak veririm. Ama dağlar kadar fark var. Hadi bunu geçtik "mobil klavye" diyorlar ama ben mobil'de hayatım boyunca hiç böyle kelimelerin yer aldığını görmedim. Ya kaydedilmiş olması lazım ya da böyle bir kelimenin olması lazım. Ama özür dilenmiş ve aksi kanıtlanamayacağı için dediğiniz gibi fazla uzatılmaya gerek yok.
Üstüne Eskişehir Seyitgazi Ak Parti Kaymakanlığı ne alaka? Kaymakamların valilerin önünde parti ismi olmaz. Onlar devletin valisi devletin kaymakamlarıdır.
Başlık yanlış anlaşılmış sanırsam. "Kutsal BAYTAK, 19 Mayıs Kutlama mesajında ATATÜRK'ün ismini 2 kere yanlış telaffuz etti" başlığı olarak raporladım. Aklıma gelmemiş, teşekkürler.
Çok boş beleş bir tartışma gene. Atatürkçülüğü inatla şekil Atatürkçülüğü sananlar var halen. Atatürk'ü en çok seven onun heykelini diken her yere adını yazan resmini asan veya 10. Yıl marşını en yüksek sesle okuyanlar olmuyor.
En azından forumda kendini mükemmel Atatürkçü belirleyenlere hiç denk gelmedim.

Çok boş beleş bir tartışma gene. Atatürkçülüğü inatla şekil Atatürkçülüğü sananlar var halen. Atatürk'ü en çok seven onun heykelini diken her yere adını yazan resmini asasn veya 10. Yıl marşını en yüksek sesle okuyanlar olmuyor.

İnsanlık hali yanlış yazılmış özür dilenmiş boşu boşuna uzatılan konular. Yanlış yazıldığı halde kasıtlı olarak düzeltilmez ise sıkıntı var demektir. Mesela inatla ben Atatürk demeyeceğim Mustafa Kemal diyeceğim diye diretenler gibi.

Anlamazlar hocam boşver. "Kullanıcı Haberleri" kategorisine açılan boş konulardan birisi yine, sasirmadik. Yok öyle olmuş yok şöyle demis yok ayağını uzatmış yok elini çekmiş. Boş işlerin peşinde olmayı çok seviyoruz maalesef ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı