Esnafa 5 Bin Türk Lirası Destek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm mesajlarıma kızgın atıp haklı olamadın maalesef.
O zamanlar biz tüp kuyruklarında beklerdik. Şimdi ekmek kuyruklarında bekliyoruz Allah'a şükür.

Allah razı olsun. Destek çıktıkları için onları çok seviyorum.

Yorumlarda yol yaptı köprü yaptı diye cidden savunan insanlar var. Anlamıyorum kendi ülkenizde 3. sınıf vatandaş olarak yaşamak nasıl zevkli oluyor?

Yol yaptı diye köprü yaptı diye savunmuyorum. Hatta bunu siz diyorsunuz. Komik olma şimdi.

Bir şeyi almak için o kadar para biriktirmek nasıl zevk veriyor?
Bir şeyi almam için o kadar para biriktirmeme gerek yok. Aklımı kullanabiliyorum çok şükür.
Her şeye zam gelmesi sizi nasıl mutlu ediyor?
Her şeye zam CHP zamanı da geliyordu. Hem de en az %200'lerle. Tabii bilmezsiniz.

Genç yaştaki insanlara bunları düşünmek zorunda bırakan tüm herkesin de ateşi bol olsun.
O zaman düşünülmediğini nereden biliyorsun? Ve evet bol olsun.

Yol yaptı diye köprü yaptı diye savunmuyorum. Hatta bunu siz diyorsunuz. Komik olma şimdi.

Bir şeyi almam için o kadar para biriktirmeme gerek yok. Aklımı kullanabiliyorum çok şükür.

Her şeye zam chp zamanı da geliyordu. Hem de en az %200'lerle. Tabii bilmezsiniz.

Bir de siz bilmezsiniz diyor sanki 25 yaşında kanser.

Ailenden bir şeyler duyup burada bilmediğin şeyleri savunma.

Her şeye zam chp zamanı da geliyordu. Hem de en az %200'lerle. Tabii bilmezsiniz.

Bilmezsiniz deyip duruyorsunuz. İnternet boşuna mı üretildi? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı