Eşofman önerisi

fatihterim

Decipat
İnternetten alan var mıdır acaba? Daha önce hiç almadığım için önerilerinize açığım, XL bedenim. Bütçem sadece alt için 150 TL'dir. Eğer kullanıyorum, çok memnunum dediğiniz ürünler varsa bütçeyi esnetebilirim. Üstlü kullandığınız varsa da kabulüm, fiyatı önemli değil o noktada. Spor değil, haftada 2 gün çarşı içinde gündelik kullanacağım.

Hocam siz memnummsunuz? Özellikle siyah renklilerden. Önceden madmextten alıyordum ama çabucak solmaya başladı... Ve diz yapıyor mu?

Hocam ben bu markadan alışveriş yaptım ürünleri kaliteli bayağı kalın sıcak tutuyor diz yapmıyor ama tek beğenmediğim şey bunu arka kısmı çok kötü hani eski pijama tarzı olur ya kalçaların ortasından geçer isterseniz fotoğraf atayım evde giymek için ve sıcak tutsun derseniz bu fiyata iyi bir ürün onun dışı almam ben tasarımını beğenmedim 172 boy 65kg s beden dar gelmeye başladı giyemiyorum zaten.

Hocam ben bu markadan alışveriş yaptım ürünleri kaliteli bayağı kalın sıcak tutuyor diz yapmıyor ama tek beğenmediğim şey bunu arka kısmı çok kötü hani eski pijama tarzı olur ya kalçaların ortasından geçer isterseniz fotoğraf atayım evde giymek için ve sıcak tutsun derseniz bu fiyata iyi bir ürün onun dışı almam ben tasarımını beğenmedim 172 boy 65kg s beden dar gelmeye başladı giyemiyorum zaten.

Ekran Resmi 2022-12-28 15.25.19.jpg

Title kısmına Zoom yapın.

Eki Görüntüle 1616357

Title kısmına Zoom yapın.
Yanıt için çok teşekkürler. o çizgi beni de bir düşündürttü şimdi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı