ESP8226 en ucuz nereden bulunur?

Bu normal NodeMCU ESP8226 mi farklı mı arkadaşlar? En ucuz nodemcu linkini bırakır misiniz? Yoksa linkteki alınabilir mi? Wi-Fi test için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kart NodeMCU değil, ESP8266. ESP8266 kontrolcünün adıdır. Paylaştığınız ürünü almanızı tavsiye etmem. Kullanması zordur ve çok kolay bozuluyor.

NodeMCU budur: NodeMCU LoLin ESP8266 Geliştirme Kartı - USB Chip CH340 Satın Al | Robotistan.com

NodeMCU ayrı bir karttır, ayrı bir Arduino kartı gibi yani.

Ben Robotistan'dan 10 adete kadar NodeMCU almıştım. CH340 ve CP2102 versiyonlarını.

Son düzenleme:
Bu kart NodeMCU değil, ESP8266. ESP8266 kontrolcünün adıdır. Paylaştığınız ürünü almanızı tavsiye etmem. Kullanması zordur ve çok kolay bozuluyor.

NodeMCU budur: NodeMCU LoLin ESP8266 Geliştirme Kartı - USB Chip CH340 Satın Al | Robotistan.com

NodeMCU ayrı bir karttır, ayrı bir Arduino kartı gibi yani.

Ben Robotistan'dan 10 adete kadar NodeMCU almıştım. Lolin V3 ve CH120 versiyonlarını.
Arkadaşım merhaba bende arıyorum fakat dirennetde 25 TL nodemcu v3 mevcut senin attığın linkteki 30 TL direnctekini almak daha mantıklı değil mi V3?

CH340 ve CP2102 modellerinin ikisini de kullandım. CH340 varyantı daha iyidir. Çoğu program için aynı performansı verecektir ama.
V3 NodeMcu Wifi Geliştirme Modülü Uygun Fiyatıyla Satın Al - Direnc.net® bunu alayım ozaman hocam ben yorumlara baktım da LoLin ibaresi yokmuş bı sorun olur mu? Ve direncnet guvenilir mi?
V3 NodeMcu Wifi Geliştirme Modülü Uygun Fiyatıyla Satın Al - Direnc.net® bunu alayım ozaman hocam ben yorumlara baktım da LoLin ibaresi yokmuş bı sorun olur mu? Ve direncnet guvenilir mi?
@SideWinder

Son düzenleme:
Piyasada çok var çakması, bir kere orijinalini alıp hediye etmiştim birine, ikinciye farklı yerden aldım v3 dedikleri çakmamsı versiyonu denk geldi. Ha işini yapıyor mu yapıyor, ama malzeme kalitesi çok kötü, PCB çapakları alınmamış, lehimlere üflesem dökülecek. Bulabiliyorsanız v1'i alın.

nodemcus.jpg

Geri
Yukarı