Essential Grammar In Use Cevap Anahtarı Yok

Melih2626

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Bugün kitabı internetten satın aldım. Kitap sıfır ve orijinal. İçerisinde cevap anahtarı yok. Koparılma gibi bir şey söz konusu da değil. Cevap anahtarını nereden bulabilirim. Kitap kırmızı renk ve dördüncü basım.

Essential grammar in use answer pdf vs. yazarak internette belki bulabilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim. Yabancı kaynaklardan buldum. İşin garibi içindekiler kısmında cevap anahtarı var diye gösteriyor ama içinde yok. Biraz araştırdım sırf bende değil bazı kişilerde de içinden çıkmamış.

Cevabınız için teşekkür ederim. Yabancı kaynaklardan buldum. İşin garibi içindekiler kısmında cevap anahtarı var diye gösteriyor ama içinde yok. Biraz araştırdım sırf bende değil bazı kişilerde de içinden çıkmamış.
Hangi siteden aldınız? :) Bende birkaç aydır almayı planlıyorum da fırsat olmadı.

Bir süredir bende bu kitabı almak için inceliyorum. Benim anladığım bu kitabın 2 çeşidi var birsi cevaplı üzerinde "with answers" diye belirtilmiş, diğeri cevapsız ondada "without answers" diye belirtilmiş. Neden böyle bir ayrım yapılmış onuda anlamış değilim.

Hangi sitede buldunuz acaba rica etsem paylaşırmısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı