Et yemek cinayet midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mutfağımı istila eden karıncalara toz şeker döküyorum ben, fotoğraf da atabilirim?
Hocam o zaman siz sıtma taşıyan bir sivrisineğe de kolunuzu açarsınız ya da hadi bilemezsiniz diyelim siz batı afrika pirinç tarlalarında çıplak şekilde sivrisineklerin üstüne mi koşarsınız? Ne de olsa onlar da besleniyorlar ya da sizin ile başbaşa kalan bir kaplan var ve elinizde pompalı tüfek var. Siz vurur musunuz yoksa ayy yazık kolumu verim ben buna mı dersiniz?
Arkadaş inancına göre konuştu, onun at yemesi yasak. Ona göre yazdım ben.
Hocam hangi din o?

Hocam o zaman siz sıtma taşıyan bir sivrisineğe de kolunuzu açarsınız ya da hadi bilemezsiniz diyelim siz batı afrika pirinç tarlalarında çıplak şekilde sivrisineklerin üstüne mi koşarsınız? Ne de olsa onlar da besleniyorlar ya da sizin ile başbaşa kalan bir kaplan var ve elinizde pompalı tüfek var. Siz vurur musunuz yoksa ayy yazık kolumu verim ben buna mı dersiniz?
İyi de dediğin o kadar saçma ki... Karıncalar gelip beni kemirmiyor, zararları yok. Tezgahta geziniyorlar sürekli şeker arıyorlar ben de şeker döktüm tezgahın bir köşesine. Senin verdiğin örneklere baksana alakası bile yok dediğimle. Tehlike altındaysan ve salak değilsen korursun herhalde kendini.
Hocam hangi din o?
Maymun yemediğine göre İslam olsa gerek.

İyi de dediğin o kadar saçma ki... Karıncalar gelip beni kemirmiyor, zararları yok. Tezgahta geziniyorlar sürekli şeker arıyorlar ben de şeker döktüm tezgahın bir köşesine. Senin verdiğin örneklere baksana alakası bile yok dediğimle. Tehlike altındaysan ve salak değilsen korursun herhalde kendini.
Hocam bazı karıncalar Allah belamı versin ki kemiriyor. Bi kere ısırmışlardı beni. Artık ne kadar şeker bi insansam :D

LA ben seri katilmişim. 3 oruçtur tavuk yiyorum ve tavuğu çok severim. Bugünde cordon Blue yiyeceğim.

Termitler parça bile alır :D Termit gibi bir şey olur da ısırırsa insiyatif sende artık.
Hocam şu korona bitsin de 1.5 iskender yiyip size acımadan videosunu atacağım :D
Hocam çok güzel bir şey bu et. Protein vs. ayrıca tercih meselesi. Ben et yemeyi öğrendim ve et yiyorum. Kültürüm böyle. Siz hiç Erzurumun'un cağ kebabını veya Bursa'nın iskenderini yemediniz mi? Hocam siz yeseniz de yemeseniz de kesiliyor bu hayvanlar zaten. Tabii talep oldukça kesim daha fazla olacaktır fakar ben açıkçası hayvanların o kadar acı çektiğini düşünmüyorum. Zaten direkt kafası kesiliyor bir şey olmaz. Yiyin hocam. Yiyin yedirin sonra güçsüz kalırsınız protein olmaz. Gidin inekleri sevin koyunları öpün koklaşın ben de böyle yapıyorum fakat yemek de gerekiyor. Çoğu hayvan zaten yenmek kesilmek için doğuyor gibi. Çiftliklerden alıyorlar bu hayvanı akşam ziyafet ohhh. Hocam balık yiyin. Balık gerçekten yiyin. İyiliğinizi istiyorum. Dininizi bilmem fakat tanrı zaten yememiz için yarattı. Adem'den beri yiyoruz biz eti. Bildiğim kadarıyla inek cenneti yok. Afiyet olsun.

Hocam şu korona bitsin de 1.5 iskender yiyip size acımadan videosunu atacağım :D
Hocam çok güzel bir şey bu et. Protein vs. ayrıca tercih meselesi. Ben et yemeyi öğrendim ve et yiyorum. Kültürüm böyle. Siz hiç Erzurum'un cağ kebabını veya Bursa'nın iskenderini yemediniz mi? Hocam siz yeseniz de yemeseniz de kesiliyor bu hayvanlar zaten. Tabii talep oldukça kesim daha fazla olacaktır fakat ben açıkçası hayvanların o kadar acı çektiğini düşünmüyorum. Zaten direkt kafası kesiliyor bir şey olmaz. Yiyin hocam. Yiyin yedirin sonra güçsüz kalırsınız protein olmaz. Gidin inekleri sevin koyunları öpün koklaşın ben de böyle yapıyorum fakat yemek de gerekiyor. Çoğu hayvan zaten yenmek kesilmek için doğuyor gibi. Çiftliklerden alıyorlar bu hayvanı akşam ziyafet oh. Hocam balık yiyin. Balık gerçekten yiyin. İyiliğinizi istiyorum. Dininizi bilmem fakat tanrı zaten yememiz için yarattı. Adem'den beri yiyoruz biz eti. Bildiğim kadarıyla inek cenneti yok. Afiyet olsun.

Ben de çok sevmesem de biraz yerim ama sebze meyveyi tercih ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı