ET2 fazla para kazanma

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Volvo fh classic globetrotter 6x4 şasi çekici Low loader dorse sahibiyim. Ama kazandığım para 490 bin TL. Low loader kullanırsam daha fazla para kazanırım diye perdeli dorse satmıştım. Puanlarım da iyi ekonomik sürüş hariç hepsi 4 seviye nasıl daha fazla para kazanırım?

Mesafe başına hangi iş daha fazla para veriyorsa o işi alın. Yani demek istediğim en uzun yol en fazla verecek diye bir kaide yok. Tecrübeli şoförleri de alırsanız ekmeğini rahatça yersiniz. Altlarına basit bir tır verseniz bile tecrübeleri yüksekse güzel para getiriyorlar.

Mesafe başına hangi iş daha fazla para veriyorsa o işi alın. Yani demek istediğim en uzun yol en fazla verecek diye bir kaide yok. Tecrübeli şoförleri de alırsanız ekmeğini rahatça yersiniz. Altlarına basit bir tır verseniz bile tecrübeleri yüksekse güzel para getiriyorlar.

Hep onu yapıyorum hocam tek bir kere 580bin TL'lik teslimat yaptım başka yok. Dorse için aldığım kredi bitsin şoför alacağım.
Becerilerden değerli yük ve hassas yüklere ağırlık verin. Diğer yöntem ise birkaç yerde de garaj alıp filonuzu yeni araç ve şoförlerle genişletin.

Garaj aldım Almanya'dan değerli ve hassas yük 4.seviye kredi bitsin alacağım şoför ve çekici.

Yeni konular

Geri
Yukarı