Etail.com.tr'de hafta sonu indirimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Coplukcu

Hectopat
Daha fazla  
Az önce Etail'in Instagram hesaplarında gördüm. Valorant VP'ler çok ucuzdu. Piyasadaki diğer yerler ile aralarında 1-5 lira bir şey oynuyor ama olsun o da kâr :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Etail'in Instagram hesaplarında gördüm. Valorant VP'ler çok ucuzdu. Piyasadaki diğer yerler ile aralarında 1-5 lira bir şey oynuyor ama olsun o da kâr :D

Daha önce biri büyük olmak üzere birkaç alışveriş yaptım. Site güvenilir fakat benim önerim Hepsiburada'nın arada yaptığı indirimleri beklemeniz birkaç gün önce 1450VP 96 lira civarlarında alınabiliyordu sanırsam.

Bu ucuz değil ki. Normalde 8500 VP 560₺ burada 550₺ 10 Lira için her zaman aldığım siteden vazgeçmeme gerek yok gibi.

Daha önce biri büyük olmak üzere birkaç alışveriş yaptım. Site güvenilir fakat benim önerim Hepsiburada'nın arada yaptığı indirimleri beklemeniz birkaç gün önce 1450VP 96 lira civarlarında alınabiliyordu sanırsam.

Öyle yerlerden almayı sevmiyorum. Pek güvenmiyorum şahsen. Bir kere Trendyol'dan aldım. 4-5 saat sürdü gelmesi sağ olsun.

Bu ucuz değil ki. Normalde 8500 VP 560₺ burada 550₺ 10 lira için her zaman aldığım siteden vazgeçmeme gerek yok gibi.

Haklısınız ne diyeyim. Ben de bu siteye alıştım artık :)

Öyle yerlerden almayı sevmiyorum. Pek güvenmiyorum şahsen. Bir kere Trendyol'dan aldım. 4-5 saat sürdü gelmesi sağ olsun.

Haklısınız ne diyeyim. Ben de bu siteye alıştım artık :)

Şans işi tamamen ben güvenilirlik başta olmak üzere kampanyalara göre alışveriş yapıyorum.

Etail.com birçok siteden güvenilir bugüne kadar God of War, Days Gone ve Spider-Man aldım anında kodu yapıştırdılar ayrıca devlete kayıtlı bir işletme sıkıntı çıkması çok da olası değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı