Eternal fire issaa yerine kim gelir?

ISSA kötü oynadığı için gitmedi, iletişim sorunları olduğu için gitti. Öncelikle bu konuda bir anlaşalım.

Bir diğer konu ise, paz konusu. Arkadaşlar, paz Hard Style; ngin ve Maj3r ile olan ilişkisinden ötürü hiçbir yere gelemez, gelmemeli de.

Son olarak da koç değişmeli diye düşünüyorum. Tek yaptığı "nice" demek. Ayrıca ISSAA birçok maçta çok iyi vuruşlar yapmasına rağmen koç dışında pek öven yoktu. ISSAA, "ben nereye düştüm" der gibi bir haldeydi. Gittiği biraz da iyi oldu.

Issa kötü oynadığı için gitmedi, iletişim sorunları olduğu için gitti. Öncelikle bu konuda bir anlaşalım.

Bir diğer konu ise, paz konusu. Arkadaşlar, paz hard style; ngin ve maj3r ile olan ilişkisinden ötürü hiçbir yere gelemez, gelmemeli de.

Son olarak da koç değişmeli diye düşünüyorum. Tek yaptığı "nice" demek. Ayrıca ıssaa birçok maçta çok iyi vuruşlar yapmasına rağmen koç dışında pek öven yoktu. Issaa, "ben nereye düştüm" der gibi bir haldeydi. Gittiği biraz da iyi oldu.

Büyük hayal kırıklığı oldu bu takım inşallah dağılmaz birkaç aya.

dağılcak dediniz usta adamlar yok ediyor
IGL değişmiş. XANTARES kendisi bile söyledi zaten, değişmesi çok çok iyi oldu diye. Hatalarından uzun zaman sonra ders aldılar. Bu kadar geç alacaklarını ön görmüyordum. Daha doğrusu alamazlar diyordum.

Ayrıca takıma xfloud'un gelmesi ilaç gibi oldu. En çok da motive olmalarını buna bağlıyorum.

Son düzenleme:
Paz Sangal'da mutlu. Ayrıca oyun ve seviye olarakta Eternal'den daha öndeler neden gelsin ki? Soruna gelirsek; yetenekli ve başarıya aç Türk bir oyuncu gelmesi gerekir diye düşünüyorum. Takımda bir oyuncu için farklı dil konuşmak işleri zorlaştırıyor. Sangal'daki Soulfly etkisi yapabilecek birkaç oyuncu var trcs de.
artık sangalda yok be usta

Yeni konular

Geri
Yukarı