ETS 2 Truckers MP banı yeni ETS 2 alınca açılır mı?

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar ben eski hesapta 5 tane uyarıdan ban yedim yeni tmp hesabı ve yeni Steam hesabı açıp ETS 2 alınca ban açılır mı?

Tamam hesap adlarını vermiyorum bu adam yeni hesap alıp devam etse de yine bir sorun olmayacak bu oyunu yıllarıdır oynuyorum.
8/10 hesap olup IP adresimin kontrol edilmemesi ilginç ha?

Yeni hesap alıp devam ederse yasaklanır daha anlamak istemiyorsunuz tamam sizin dediğiniz olsun.

Yeni hesap alıp devam ederse yasaklanır daha anlamak istemiyorsunuz tamam sizin dediğiniz olsun

Ban evening olayından raporlama kullanıcılar için kalktı dostum.
Yeni hesap alıp devam etsin hiçbir şey olmaz kendim de dahil olmak üzere birçok kez yaptığımız bir şey anlamak istemeyen sizsiniz.
Konu sahibi indirimleri bekleyip denesin, en kötü kaybedeceği 10 TL.

Yeni hesap alıp devam etsin hiçbir şey olmaz kendim de dahil olmak üzere birçok kez yaptığımız bir şey anlamak istemeyen sizsiniz.
zaten şu an indirimde.

Tamamdır yeni bir mail açıp, yeni bir Steam hesabı aç ardından oyunu al bir şey kaybetmezsin. Dediğim gibi onlarca kez yeni hesap açtım sorun çıkmıyor.
tamam hepsini yapacağım geri dönüş yaparım teşekkürler

Daha kuralın adını düzgün yazamıyorsunuz ve burada kural anlatmaya çalışıyorsun, Ban Evaning olayından raporlama daha önce veya şimdi zaten yoktu. Eğer Discord sunucularına girip sorar isen her türlü bilgiyi verirler. Şu anda indirim de zaten eğer şimdi alıp denerse göreceksin ne anlatmak istediğimi. En geç 3 güne kadar yasaklanır.
Yeni bir mail açıp yeni bir Steam alması hiçbir şeyi değiştirmiyor, sonuçta aynı HWID adresi ve IP adresi üzerinden işleme alıyorsun :) Eğer anlamıyorsan ya sıkıntı sendedir ya da ben anlatamıyorumdur.

Daha mesajı okumadan komik komik emojiler koyuyorsun.

Daha kuralın adını düzgün yazamıyorsunuz ve burada kural anlatmaya çalışıyorsun, Ban Evaning olayından raporlama daha önce veya şimdi zaten yoktu. Eğer Discord sunucularına girip sorar isen her türlü bilgiyi verirler. Şu anda indirim de zaten eğer şimdi alıp denerse göreceksin ne anlatmak istediğimi. En geç 3 güne kadar yasaklanır.
Yeni bir mail açıp yeni bir Steam alması hiçbir şeyi değiştirmiyor, sonuçta aynı HWID adresi ve IP adresi üzerinden işleme alıyorsun :) Eğer anlamıyorsan ya sıkıntı sendedir ya da ben anlatamıyorumdur.
o zaman garantiye alayım hem ıp adresimi hem hwıd adresimi değiştiririm. ama anakart ıp sinden attılarsa bilemem

Sorun bence sende dostum ben kendim kaç kere hesap aldım şu an da aktif şekilde oynuyorum hiç bir ban yemedim bu arkadaş da yemez. Emin ol ETS`yi senden daha çok biliyorum kimse bu adamı durduk yere raporlamayacağına göre hiç bir şey de olmayacak buyrun denesin konu sahibi.

Sorun bence sende dostum ben kendim kaç kere hesap aldım şu an da aktif şekilde oynuyorum hiçbir ban yemedim bu arkadaş da yemez. Emin ol ETS'yi senden daha çok biliyorum kimse bu adamı durduk yere raporlamayacağına göre hiçbir şey de olmayacak buyurun denesin konu sahibi.

Daha anlamıyorsunuz gece gece beni günaha sokacaksınız, Diyorum ki güzel kardeşim daha önce ban Evading'den raporlama olmadı, daha da yok. Yetkili ekiplerinin bu durum üzerinde ne kadar titiz olduğunu da biliyorum durumu kendim yaşadım.

You're permanently banned

Reason: Reckless Driving, Inappropriate Overtaking, Insulting //link, link // §1.2 - Ban Evading (4291080) 3556213 // Permanent due to §1.2

1643385315798.png

Daha anlamıyorsunuz gece gece beni günaha sokacaksınız, Diyorum ki güzel kardeşim daha önce ban Evading'den raporlama olmadı, daha da yok. Yetkili ekiplerinin bu durum üzerinde ne kadar titiz olduğunu da biliyorum durumu kendim yaşadım.

You're permanently banned

Reason: Reckless Driving, Inappropriate Overtaking, Insulting //link, link // §1.2 - Ban Evading (4291080) 3556213 // Permanent due to §1.2

Eki Görüntüle 1286118
Daha önceden ban Evading olayı vardı bir daha araştır istersen.
Şu anda 2 tane banlı hesabım var dostum uzatmaya gerek yok sende alıp deneyebilirsin bir şey kaybetmezsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20220128_185829.jpg
    IMG_20220128_185829.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220128_185813.jpg
    IMG_20220128_185813.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı