ETS 2 Truckers MP banı yeni ETS 2 alınca açılır mı?

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar ben eski hesapta 5 tane uyarıdan ban yedim yeni tmp hesabı ve yeni Steam hesabı açıp ETS 2 alınca ban açılır mı?

O zaman garantiye alayım hem IP adresimi hem HWID adresimi değiştiririm. Ama anakart IP'sinden attılarsa bilemem.

HWID değiştirmek için bunu kullanın, Recep Baltaş atmış bir konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
HWID değiştirmek için bunu kullanın, Recep Baltaş atmış bir konuda.
peki nasıl kullanılacağını biliyormusun?

Daha önceden ban Evading olayı vardı bir daha araştır istersen.
Şu anda 2 tane banlı hesabım var dostum uzatmaya gerek yok sende alıp deneyebilirsin bir şey kaybetmezsin.

Tamam güzel kardeşim senin dediğin gibi olsun, sonuna kadar haklısın.

Konu sahibi yasaklanınca zızılamasın sonra buraya gelip, ben yazdım mesajları dikkate almadıysa kendisi bilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle siz bir üslubunuzu düzeltin, arkadaşınla konuşmuyorsun burada.
Merak etmeyin konu sahibi ağlamaz sizin deyiminizle zızilamaz siz rahat olun gidip 10 liraya hesap alıp deneyin iflas etmezsiniz.

Öncelikle siz bir üslubunuzu düzeltin, arkadaşınla konuşmuyorsun burada.
Merak etmeyin konu sahibi ağlamaz sizin deyiminizle zızilamaz siz rahat olun gidip 10 liraya hesap alıp deneyin iflas etmezsiniz.

Ben üslubumu nerede nasıl kullanacağımı sizden gayet daha iyi bilirim merak etmeyin anlayan insana güzel, anlamayan insana kendi aptallığıyla karşılık veririm. 10 lirayla hesap değil oyun alıyorsun bu arada.
Sizinle burada tartışıp daha fazla gereksiz laf duymak istemiyorum, olan kuralı attım şurada cızırdıyorsunuz.

8/10 hesap diyorsunuz eminim ki o kadar hesabınız vardır 😉

Bunu nasıl anladınız tebrik ederim gerçekten 👍👌.
Benim hesap derken oyundan bahsettiğimi 5 yaşındaki çocuk bile anlar.
şu an yeni hesap açtım ets 2 aldım rozet görevlerini yapıyorum

Geri
Yukarı