ETH 2.0 ile her şey düzelecek mi?

Hocam oturdukları yerden diyeceğine sende yap yapabiliyorsan şu kafadan çıkın miningciler yüzünden değil sizin kart bulamamanız, herkes yatırım yapıyor para kazanma derdinde.
Eh hocam, oyun bilgisayarı kurmak yerine yurtdışından RX580 isteyeceğim o zaman. Madem ETH bitmiyor bari bende biraz kazanayım zaten sistemi kuramam.

Eh hocam, oyun bilgisayarı kurmak yerine yurtdışından RX580 isteyeceğim o zaman. Madem ETH bitmiyor bari bende biraz kazanayım zaten sistemi kuramam.

Yap tabii böyle bir imkanın varsa ama önümüzde ki günlerde mining olayında neler olacağı belli değil şu an BTC fırladı birkaç saat sonrada ETH fırlayacağını düşünüyorum çünkü BTC 490k iken ETH 18k idi şu an BTC 513K civarlarında geziyor.

İnsanlar para kazanmak için bir yol bulmuş TR şartlarında bu iyi bişey ki kimseye aldığı maaş yetmiyorken çok çok iyi. Sizi niye ilgilendiriyor milletin ne yaptığı anlamadım. Ben bilgisayarı alalı 2 ay oldu ve 4 aydır bu forumda aktifim. Fiyatlar düşecek diye yazan 100lerce insan gördüm burada dinlemeyip sistem aldım ve şuanki 3060li sistem fiyatına 3070li sistem aldım. 4 aydır sizin gibi ağlayan insanlarla dolu burası ve ben siz ağlarken ekran kartını 5800 liraya getirdim. Şuan da 1100 lira para kazandırıyor bana yani 4 5 ayda amorti edecek kendini. Ciddi ciddi alacak olan insan Japonya'da da bulup alıyor.
İnsanlar para kazanmak için bir yol bulmuş TR şartlarında bu iyi bişey ki kimseye aldığı maaş yetmiyorken çok çok iyi. Sizi niye ilgilendiriyor milletin ne yaptığı anlamadım. Ben bilgisayarı alalı 2 ay oldu ve 4 aydır bu forumda aktifim. Fiyatlar düşecek diye yazan 100lerce insan gördüm burada dinlemeyip sistem aldım ve şuanki 3060li sistem fiyatına 3070li sistem aldım. 4 aydır sizin gibi ağlayan insanlarla dolu burası ve ben siz ağlarken ekran kartını 5800 liraya getirdim. Şuan da 1100 lira para kazandırıyor bana yani 4 5 ayda amorti edecek kendini. Ciddi ciddi alacak olan insan Japonya'da da bulup alıyor.
Bu arada kartın 13.000 liradan alıcısı da var. Kasa fiyatına denk geliyor.

İnsanlar para kazanmak için bir yol bulmuş TR şartlarında bu iyi bir şey ki kimseye aldığı maaş yetmiyorken çok çok iyi. Sizi niye ilgilendiriyor milletin ne yaptığı anlamadım. Ben bilgisayarı alalı 2 ay oldu ve 4 aydır bu forumda aktifim. Fiyatlar düşecek diye yazan 100lerce insan gördüm burada dinlemeyip sistem aldım ve Şu anki 3060'li sistem fiyatına 3070'li sistem aldım. 4 aydır sizin gibi ağlayan insanlarla dolu burası ve ben siz ağlarken ekran kartını 5800 liraya getirdim. Şu an da 1100 lira para kazandırıyor bana yani 4 5 ayda amorti edecek kendini. Ciddi ciddi alacak olan insan Japonya'da da bulup alıyor.
Hocam ekran kartları geçen yaz ETH 2.0 çıksaydı biraz düşerdi. Ben bu yaz ETH 2.0 geleceğine inanmıyorum.
Yap tabii böyle bir imkanın varsa ama önümüzde ki günlerde mining olayında neler olacağı belli değil şu an BTC fırladı birkaç saat sonrada ETH fırlayacağını düşünüyorum çünkü BTC 490k iken ETH 18k idi şu an BTC 513K civarlarında geziyor.
Amcamla görüştük hocam Almanya piyasası buraya göre rahat. Amcam satıcıları araştırıyor 8 GB RX580 getireceğiz (8tane) amcam zaten niyetliydi bu işe bize de ondan nasip olacak. Yazın Ethereum kazımı biterse Raven geçeriz büyük ihtimalle. Cevaplar için teşekkürler.

Geri
Yukarı