ETH kazancının bu kadar düşmesi normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Aylık sadece 0.032 ETH kazanacağımı öngörüyor Ethermine ve günlük olarak 0.0011'e kadar düştü. Bunun bu kadar düşmesi normal mi?
Geri artar mı? Daha yeni başladığım için soruyorum. Eskiden nasıldı?

Hesaplama tam olarak doğru değil, mining'de hız her zaman sabit olmuyor aynısı ben de de oluyor ilk başta iyi kazanırım filan diyordum zamanla o ortalama düşüyor.

Birkaç gün önce aşırı yüksekti zaten, hala da biraz yüksek. Ama yavaş yavaş normalde dönüyor.

Birkaç gün önce aylık kazancı 400 dolardan fazla gösterirken şu an 240'lara kadar düştü.

3 gün önceki gelirle alınacak ekran kartı parası 4 ayda çıkar görünüyordu şimdi 9-10 ayda. İşte bu yüzden anlık, günlük kazançlara güvenip yatırım yapılmaması lazım. Gaza gelen bazı arkadaşlar oluyor 10-20 tane 3090 alıyım mı diyen.

3 gün önceki gelirle alınacak ekran kartı parası 4 ayda çıkar görünüyordu şimdi 9-10 ayda. İşte bu yüzden anlık, günlük kazançlara güvenip yatırım yapılmaması lazım. Gaza gelen bazı arkadaşlar oluyor 10-20 tane 3090 alıyım mı diyen.
Aynen katılıyorum. 3 gün önce ben bile aylık 400 doları görünce gaza gelip kart alasım gelmişti.

32 mhs ile günlük 0.00066 kazım normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı