ETH kazancının bu kadar düşmesi normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ethermine/Lolminer

Aynı havuz ve miner uygulamasını kullanıyorum. GTX1070 ile az bir OC la 27.30 MH kazım (normalde 25.20 civarlarında) yapıyorum. Ekran kartım tek fan olduğu için ve kırpılmış bir GTX1070 olduğu için OC fazla yüklenemiyorum. Ama keşke VRAM sıcaklık sensörü de koysalarmış bu karta. Şu an çipset sıcaklığı 55 derecelerde normal midir?.

Asgari ücretin 2.800 lira olduğu ülkemde aylık 400 dolar kazanmak okumak yerine bir seçim. Ayrıca okuyup okumadıklarını veya üniversite bitirmediklerini nereden biliyorsun? Saçma sapan eleştiriler yapmaya gerek yok bu bi tercih meselesi.

Asgari ücretin 2.800 lira olduğu ülkemde aylık 400 dolar kazanmak okumak yerine bir seçim. Ayrıca okuyup okumadıklarını veya üniversite bitirmediklerini nereden biliyorsun? Saçma sapan eleştiriler yapmaya gerek yok bu bir tercih meselesi.

Ki okuyanların bile işsiz dolaştığı bir ülkede yaşıyoruz.

Aynı havuz ve miner uygulamasını kullanıyorum. GTX1070 ile az bir OC la 27.30 MH kazım (normalde 25.20 civarlarında) yapıyorum. Ekran kartım tek fan olduğu için ve kırpılmış bir GTX1070 olduğu için OC fazla yüklenemiyorum. Ama keşke VRAM sıcaklık sensörü de koysalarmış bu karta. Şu an çipset sıcaklığı 55 derecelerde normal midir?.
O derecede kulllananlar normal diyor, benim ki biraz daha düşük. 30 Mh/s ve en fazla 44 dereceyi görüyor.

Düşük. Şu anda benim 1660 Super kart 30 Mh/s ile günlük 0,00110 civarı kazıyor.

Maşallah yıldıray hack mi var 🤣 cüzdan adresini paylaşır mısın? ss değil.!
şu şekilde > https://ethermine.org/miners/b39c8b807c663b63bbd991732c9ce485a9993a43/dashboard
korkma sakın ethları kimse çalamaz.
sdsdas.PNG

gvxcvcxvx.PNG

Son düzenleme:
Türkiye'de o dediğine pek izin vermiyorlar. Hangi ülkede yaşıyorsun?

Arkadaşım 2070 super ile kaziyor ve geliri düzenli şekilde artiyor ben 3 gündür 2 rx 580 ile yerimde sayıyorum hiç gelirim artmıyor umarım yeni hafta ile bu durum son bulur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı