ETH kazançları neden coştu?

Arkadaşlar, 5-6 gündür ETH kazıyorum başlarda günlük 2 dolar civari iken şu an 4 doları geçti, fiyatı arttı demeyin çünkü ETH cinsinden gelirim de arttı. Sizde de aynı durum var mı?
Eğer böyle devam ederse 7-8 aya laptopu amorti edeceğim.
Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber filan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?
355 mh/s ile günlük 30 dolar kazarken şu an 55 dolara çıktı şaka gibi bir artış var umarım kalıcı olur 😁

Eki Görüntüle 1014479
Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Nereden başlamalıyım? Rehber filan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?
1660 Ti Mobile ile 28 mhs kaziyorum, günlük gelirim 17 idi bugün 30 olacak büyük ihtimal en az.
Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber filan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?
Hocam ben de laptop ile kaziyorum ekran kartı sıcaklığiniz ne kadar? Benimkisi 67 sabit eskiden 65 Ti havalar sicaklayinca 67 oldu gündüzleri de 1-2 derece oynuyor(benimkisi de 1660 Ti Mobile).
Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber filan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı? Siz sıcaklıkları sabit tutmak için bir ayar yaptınız mı?

Son 14 günlük Eth sabah hesabıma yattı. Bu periyod da 1660 Süper kart ile yaptığım 0.0148 ile en düşük kazım (Daha önce 0.02 üzeri oluyordu) ama para olarak 14 günde 500 TL en fazla aldığım para oldu. Zira 33.346 TL'den sattım. Şartlar aynı devam ederse 1660 Süper kartın aylık getirisi 1.000 TL üzeri olacak.

Son 14 günlük Eth sabah hesabıma yattı. Bu periyod da 1660 Süper kart ile yaptığım 0.0148 ile en düşük kazım (Daha önce 0.02 üzeri oluyordu) ama para olarak 14 günde 500 TL en fazla aldığım para oldu. Zira 33.346 TL'den sattım. Şartlar aynı devam ederse 1660 Süper kartın aylık getirisi 1.000 TL üzeri olacak.
Benim 3070'in geliri 6 dolar civarıydı şuan 11 dolara yaklaştı. Zorluk artmazsa bu ay çok iyi para gelecek :) kart fiyatları da artar muhtemelen.

Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Nereden başlamalıyım? Rehber filan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?

Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber filan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı? Siz sıcaklıkları sabit tutmak için bir ayar yaptınız mı?
YouTube'da yeterli video var. İşlem basit zaten hemen başlarsın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-09 134756.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-09 134756.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 106
Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 Mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber falan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?

Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Nereden başlamalıyım? Rehber falan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?

Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 Mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber falan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı?

Hocam nasıl kazıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Bende RTX 2060 Mobile var. Bende başlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Rehber falan var mı? Hangi programı kullanıyorsunuz? Ayarlar nasıl olmalı? Siz sıcaklıkları sabit tutmak için bir ayar yaptınız mı?

Binance hesabın var mı? Varsa 30 snlik yoksa önce Binance hesabı aç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar günlük kazanç 0.00322 Eth iken dün akşam neredeyse 0.00500’ü gördü 😬
Şimdi biraz azalarak 0,00465’te. Tabii bu rakamlar benim 3070+6700xt’nin rakamları.
Bişeyler oluyor ama tam net değil.
Geçen taylandta sel olmuş ve oradaki mining cihazları devre dışı kalmış ve kazanç artmıştı. Acaba yine öyle bir durum mu var? 🙄
Çok acayip hem kazancımız artıyor hem ethereum değeri artıyor. Şu an böyle devam ederse aylık 550 dolar veriyor. Aman nazar değmesin 😉 keşke bir 3080 ve 3090’ım daha olsaydı 😬

Yeni konular

Geri
Yukarı