ETH kazançları neden coştu?

valla hocam bende tek 3070'le dün akşam 420 doları dördüm aylık kazançta :) şuanda 265 dolar, yine çok iyi. ama tabi 420'leri görünce gözüme 265'ler az geliyor, inşallah bu ay bu şekilde devam eder.

Bu arada hangi programı kullanıyorsunuz kazım için?
Arkadaşlar günlük kazanç 0.00322 ETH iken dün akşam neredeyse 0.00500'ü gördü 😬
Şimdi biraz azalarak 0, 00465'te. Tabii bu rakamlar benim 3070+6700XT'nin rakamları.
Bişeyler oluyor ama tam net değil.
Geçen Tayland'ta sel olmuş ve oradaki mining cihazları devre dışı kalmış ve kazanç artmıştı. Acaba yine öyle bir durum mu var? 🙄
Çok acayip hem kazancımız artıyor hem Ethereum değeri artıyor. Şu an böyle devam ederse aylık 550 dolar veriyor. Aman nazar değmesin 😉 keşke bir 3080 ve 3090'ım daha olsaydı 😬

Vallahi hocam bende tek 3070'le dün akşam 420 doları dördüm aylık kazançta :) şu anda 265 dolar, yine çok iyi. Ama tabii 420'leri görünce gözüme 265'ler az geliyor, inşallah bu ay bu şekilde devam eder.

Arkadaşlar günlük kazanç 0.00322 Eth iken dün akşam neredeyse 0.00500’ü gördü 😬
Şimdi biraz azalarak 0,00465’te. Tabii bu rakamlar benim 3070+6700xt’nin rakamları.
Bişeyler oluyor ama tam net değil.
Geçen taylandta sel olmuş ve oradaki mining cihazları devre dışı kalmış ve kazanç artmıştı. Acaba yine öyle bir durum mu var? 🙄
Çok acayip hem kazancımız artıyor hem ethereum değeri artıyor. Şu an böyle devam ederse aylık 550 dolar veriyor. Aman nazar değmesin 😉 keşke bir 3080 ve 3090’ım daha olsaydı 😬
6 tane 3070 var hocam yarın 2 tane daha geliyo 500 mh tertemiz. 1700 dolardan hesaplamıştım 2600 görünüyor şuan. Kartları erkenden amorti edicez gibi 😗😗

valla hocam bende tek 3070'le dün akşam 420 doları dördüm aylık kazançta :) şuanda 265 dolar, yine çok iyi. ama tabi 420'leri görünce gözüme 265'ler az geliyor, inşallah bu ay bu şekilde devam eder.

Vallahi hocam bende tek 3070'le dün akşam 420 doları dördüm aylık kazançta :) şu anda 265 dolar, yine çok iyi. Ama tabii 420'leri görünce gözüme 265'ler az geliyor, inşallah bu ay bu şekilde devam eder.

Ben phoenix miner kullanıyorum. Bu arada her geçen saat ufak ufak kazanç düşüyor ama yine de şu an mükemmel 😬
Akıyorken doldurmak lazım bilgisayara hiç dokunmuyorum 😉 çalışsın güzel güzel...
Ben de pandemi öncesi arada yurtdışına gidiyordum. Şimdi gidip 3080 yada 3090 almak ne güzel olurdu ama orada da fiyatlar uçmuş.
Yine nette denk geldim aslında tayland vs yerlere ürünler gelmiş raflarda gösteriyordu ama bize gelmesi ve uygun fiyattan gelmesi çok zaman alır. Gerçi ethereum bu kadar artarsa ve bu kadar kazandırırsa buradan alınan kartlar bile 5-6 ayda kendini amorte eder.
Oyuncu arkadaşlar kızmasın ben de oyun için bilgisayar kurmuştum ama madeni görünce dayanamadım 1 ekran kartı daha alıp bu işe girdim. Sonuçta evde otururken kazandıran bir durum, kimse bunu kaçırmak istemez.

Ben Phoenix miner kullanıyorum. Bu arada her geçen saat ufak ufak kazanç düşüyor ama yine de şu an mükemmel 😬
Akıyorken doldurmak lazım bilgisayara hiç dokunmuyorum 😉 çalışsın güzel güzel...
Ben de pandemi öncesi arada yurt dışına gidiyordum. Şimdi gidip 3080 ya da 3090 almak ne güzel olurdu ama orada da fiyatlar uçmuş.
Yine nette denk geldim aslında Tayland vs yerlere ürünler gelmiş raflarda gösteriyordu ama bize gelmesi ve uygun fiyattan gelmesi çok zaman alır. Gerçi Ethereum bu kadar artarsa ve bu kadar kazandırırsa buradan alınan kartlar bile 5-6 ayda kendini amorte eder.
Oyuncu arkadaşlar kızmasın ben de oyun için bilgisayar kurmuştum ama madeni görünce dayanamadım 1 ekran kartı daha alıp bu işe girdim. Sonuçta evde otururken kazandıran bir durum, kimse bunu kaçırmak istemez.

Bende 1 sene önce tamamen oyun için sistem kurmuştum ve sürekli de oyun oynadım keyfine vara vara ve 2.5 ay kadar önce Ethereum nasıl kazılar diye webteknoda bir haber gördüm o günden beri kazıyorum. Keşke bilincinde olsaydım da 2 ya da 3 kart alıp da mininge 1 sene önce başlasaydım. Çok pişmanım

Geri
Yukarı