ETH kazançları neden coştu?

Beyler bende başlayacağım fakat son çıkan thodex olaylarından sonra güven sorunu yaşıyorum. Binance com üzerinden girmek istiyorum sizce güvenilir midir ? 2'li güvenlik kimlik doğrulama faktörü var ve kazanılan eth leri bozmaya çalıştığımızda hemen ödeme sağlıyor mu ? Bilgi verebilirseniz fırsat bu fırsat diyip başlayacağız inş.

Bu tarz kazım yapan bilgisayarlarda zaten ekran kartı %100 olarak çalışıyor. Bir de kızınız derse girerse hem kazım gücü bir miktar düşer hem de ekran kartı ekstra ekstra kendini zorlamış olur. Ama bu elektronik işi hiç belli olmaz, kesin yorulur kart, bozulur diyemem. Mh olarak da 5-10 mh düşer. Vergi henüz gelmedi ama o da yakında gelebilir. Ama tahminim şu an dolar/euro işlemlerine konan tutar gibi olur. Yani küçük ama yine de olur gibi.
Bi Asus Rog Strix model kart ile X firmanın kartı bir olmaz tabii. Zaten fiyat farkından da anlarsınız. İkiside 3070 dir ama biri
1.000 TL daha pahalıdır. Emin olun o 1.000 TL farkın soğutma olsun, dizayn olsun mutlaka olumlu bir sebebi vardır.
Bildiklerim bu kadar hocam umarım yardımcı olabilmişimdir 🙏
Teşekkür ederim hocam, Gigabayt sizi memnun ediyor mu? Şikayetiniz yoksa ben de düşünüyorum da.

Teşekkür ederim hocam, Gigabayt sizi memnun ediyor mu? Şikayetiniz yoksa ben de düşünüyorum da.
Şu an bi sıkıntım yok ama soğutma kısmı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum sadece. Onun dışında şu an memnunum. Yaz geliyor, odanın camları açık olacak derseniz ve iyi bir kasanız varsa sorun olmaz. Bunları kasa içinde çalıştırdığımız için ve işlemci full çalıştığı için ısınacağından odanın havalandırması iyi olmalı.
Beyler bende başlayacağım fakat son çıkan thodex olaylarından sonra güven sorunu yaşıyorum. Binance com üzerinden girmek istiyorum sizce güvenilir midir ? 2'li güvenlik kimlik doğrulama faktörü var ve kazanılan eth leri bozmaya çalıştığımızda hemen ödeme sağlıyor mu ? Bilgi verebilirseniz fırsat bu fırsat diyip başlayacağız inş.
Binance dünyanın şu an en büyük cripto borsası. Hem bence batmaz hem de bizdeki gibi içi boşaltılmaz diye düşünüyorum 🤔
Ödemelerde hiçbir sıkıntı yok. Hatta binance ve binance tr’ye üye olup ikisi arasında para transferi yapıp bankadan paranı çelebiliyorsun. Bugün bir ihtiyacım vardı hemen Eth bozup transfer yaptım geldi. Hiçbir sorun olmadı 👍
İkili güvenlik var ama mailin çalındı telefonun çalındı yine sıkıntı olur. Ama bu riskler bankalar için de var 👍

Bir yanlışınız olmasın ben 108 mh ile günlük 21.56 dolar aylık 655 dolar kazanıyorum, ki inanılmaz rakamlar 🤩

2070 Super şu an baktığımda 13 dolara yakın para getiriyor. RTX 2060 10 dolar getiriyor. Overclock yapmadan ben overclock yaparak 25-30 dolar gibi bir para kazanıyorum şu an. Ama sanırsam biraz düşmeye başladı.

Normalde 13 dolar yazıyordu. Şimdi 10 dolar olmuş.

2070 Super şu an baktığımda 13 dolara yakın para getiriyor. RTX 2060 10 dolar getiriyor. Overclock yapmadan ben overclock yaparak 25-30 dolar gibi bir para kazanıyorum şu an. Ama sanırsam biraz düşmeye başladı.

Normalde 13 dolar yazıyordu. Şimdi 10 dolar olmuş.
2 karttan Günlük getiriniz whattomine sitesinde 70 mh 14,54$ gözüküyor ve bu da gayet iyi 👍 bana da 108 mh ile 22,31$ diyor 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı