ETH kazançları neden coştu?

Peki neden ekran kartı fiyatları bu kadar tavan yaptı?
İlki fırsatçılık olarak başladı. İkincisi piyasada yok denecek kadar az. Az olan her zaman pahalıdır. Üçüncüsü üretim sorunları var.
yok hocam program bu, Betterhash, ilgili limitlere ulaştığının ertesi günü gönderiyor cüzdanına, bir sonraki 14 günlük yada 7 günlük döngüyü beklemeye gerek yok

Binance pool'uda ben bilmiyorum, siz hangisini kullanıyorsunuz?
Betterhash sistemini bilmiyordum. Binance borsasının havuzu var. Orada kazarsan günlük hesabına yatırıyor ama ethermine sitesinden biraz daha az kazandırıyor. Gece 3 ten diğer gece 3 e kadar olan 1 günlük oluyor. Sabah saat 5 le 10 arasıda hesaba yatırıyor. Ben şu an ethermine dayım. Betterhash acaba ethermine dan az mı yatırıyor 🤔

VRAM 82 derece normal mi arkadaşlar 40mh/s ile kazıyorum RX 5600XT, diğer şeyler 50 derece.
1620742175572.png

Beyler siz neden 14 gün bekliyorsunuz? benim kullandığım programda günlük ödeme yapılıyor :S
Binance pool devamlı cihazının açık olmasına göre ortalama alıp ödeme yapıyor ve bildiğim kadarıyla kesinti daha fazla. Acelemiz yok 10 gün beklerim ben 😉 ethermine 0,05 olunca ödeme yapıyor. Normalde 10-15 gündü ama eth bu kadar kazandırmaya devam ederse bu süreler de azalabilir 😎
Peki neden ekran kartı fiyatları bu kadar tavan yaptı?
Kapitalist düzenin şeytanlığı ! Ekran kartı satıcıları baktılar birden gelirler acayip yükseldi, nasıl olsa millet bize ekran kartı almaya gelecek deyip fiyatları uçurdular ! 😠

Binance pool devamlı cihazının açık olmasına göre ortalama alıp ödeme yapıyor ve bildiğim kadarıyla kesinti daha fazla. Acelemiz yok 10 gün beklerim ben 😉 ethermine 0,05 olunca ödeme yapıyor. Normalde 10-15 gündü ama eth bu kadar kazandırmaya devam ederse bu süreler de azalabilir 😎

Kapitalist düzenin şeytanlığı ! Ekran kartı satıcıları baktılar birden gelirler acayip yükseldi, nasıl olsa millet bize ekran kartı almaya gelecek deyip fiyatları uçurdular ! 😠
Binance pool pps+ yani blok bulunmasada düzenli ödeme yapar siz share paylaştıkça. Sonda + işareti de blok bulunursa ekstra ödül demek ama yine de ethermine sistemi kadar ödemiyor. Sürekli pc açık kalması demeyelim de sürekli share yaparsanız share sayısı kadar mh hesabı yapyor. Share yapmazsa mh değeri düşüyor. Çok share yaparsa mh çok yükseliyor. En sonra bu share lar ın verdiği mh değerlerinin 24 saatlik ortalamasını alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı