ETH kazançları neden coştu?

sorma hocam, bende 3070'i oyun amaçlı almıştım, şimdi elim oyuna gitmiyor, oynarsam küllüyen zarar ediyorum gibi bir his oluyor, bende Allah ne verdiyse verdim mining'e bakalım nereye kadar bu şekilde gidecek :)

Hayırdır hocam? 50 TL konusu nedir?, Nicehash'ten neden pişmansınız
Benimde aynı, ocakta aldım kartı daha oyun oynamadım.
3 gündür 100 liranın üstünde alıyorum iyice arttı.

şimdi böyle güzel gösteriyor kazançları ama günlük dolar olarak yada tl olarak yatsa herşey tamam ama dolar düşerse yada ethereum kazım gücü yükselirse yine bu günlük ne kadar kazdığını göstermesinin manası kalmayacak. aklımda deli sorular

Vallahi hocam bende anlamadım hala olayın şaşkınlığını üzerimden atamıyorum 3 gündür aralıksız yükseliyor 5 tane daha 3070 almaya niyetlendim 3-4 gün daha bu seyirde giderse kazımı 660 mh/s ye çıkartacağım şeytan dürtüyor al al diye 👿👿
Öyle valla 😬 ama şimdi ekran kartı fiyatları uçmuştur 😉
Sormayın yahu tek kartla bile şuanda getiri 500 doları geçti :=) 3070 ile. acaba geçici bir süre mi böyle, ilerleyen günlerde düşer mi eski seviyelere sizce?

Eğer düşerse eski seviyeler kesinlikle tatmin etmez😆😆
Valla normal olan düşmesi zaten 😬
Ama bu anormal durum beni çok mutlu etti.
7-8 günde bir 0,05 ETH ödeme alabileceğim. ETH’de toparladı artıyor aman nazar değmesin 🧿
Boş zamanımda açıyorum sadece, bilgisayarda kendi işlerimi hallederken çalışıyor oda, durduk yere günlük 15-20 aylık 500-600tl iyi bence :D
Gece açık bırakın , onsuz olmaz 😬
Allah kazancını daim etsin.
Ben asıl 78 tane 3080 ile rig oluşturan biri vardı, onu düşünüyorum ne yaptı diye.

Ulan PES de atamıyorum. Ellerim kaşınıyor resmen.
Hepten paragöz olduk.
Eskiden 6700XT'yi rigden ayırır 1-2 saat oynardım.
Şimdi musluk sonuna kadar açık.
Ben n'apayım.
Aman sakın bugünlerde musluğu kapama belki bundan sonra böylesini göremeyiz 😂
Pes’i her zaman oynarsın 😉
Nvidia hashrate'i sınırlandırılmış kartlar çıkartacakmış. Fiyat cazip olursa, stok da olursa alacağım bir tane sırf oyun için.
Hocam çıkarttı zaten 🙈
Sonra kendi yayınladığı sürücü ile “sözde yanlışlıkla” sınırlamayı kaldırdı 😬
Artık kimse hashrate’in sınırlandığı inanmaz yinede o kartı mining için alır 👍

Son düzenleme:
Günlük kazancım 25$ gösteriyor, ama bu değişken tabi dolara ve eth fiyatına bağlı olarak. Beni asıl mutlu eden kazım gücü yükseldi.
Şu an günlük neredeyse 0.006 Eth kazabiliyorum.
İnşallah böyle devam eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı