ETH kazançları neden coştu?

Ne alaka derken? Ethereum yükseliyor o bir etken fakat kazım zorluğunun da düşmesi onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum. HDD fiyatları 2 kat arttı ve bayağı bayağı yatırım yapıyor insanlar.
Tamam da Ethereum ile Chia'nın uzaktan yakından alakası yok. Kazım zorluğu düşmedi, günde %2 artıyor.

Ethereum 2500 dolarken günlük kazdığım eth 0.00220 civarındaydı zorluk arttığında bu rakamın aşağı düşmesi gerekmiyor mu? Çünkü şuan 0.00372 günlük eth geliri.
Aynı şartları sağladığınıza emin misiniz? Çünkü zorluk grafiği bu Ethereum Difficulty Chart
Ayrıca zorluk artıyor fakat kazanç artıyor. Sebebi ise Ethereum'un fiyatının uçması.

Aynı şartları sağladığınıza emin misiniz?
Dostum 1 aydır 3070 ile mining yapıyorum 2 ödeme aldım son ödeme aldığım gün eth 400 dolar arttı. 14 günlük gelirim 0.02900 ethereumdu. Şuan 5200 civarında görünüyor. İlk aldığımda 0.03500'du yani 1 aydır ilk defa bu kadar yüksek ethereum kazdım. Kazım hızı sabit 61.7mh/s

Hocam çıkarttı zaten 🙈
Sonra kendi yayınladığı sürücü ile “sözde yanlışlıkla” sınırlamayı kaldırdı 😬
Artık kimse hashrate’in sınırlandığı inanmaz yine de o kartı mining için alır 👍
RTX3060'lar için öyle oldu evet.
Fakat bu sefer ciddi ciddi konuşuluyor.
Duruma göre hareket edeceğim.

Aynı şartları sağladığınıza emin misiniz? Çünkü zorluk grafiği bu Ethereum Difficulty Chart
Ayrıca zorluk artıyor fakat kazanç artıyor. Sebebi ise Ethereum'un fiyatının uçması.
Sadece o değil hocam. Ethermine vb sitelerden gelen günlük ETH miktarı da arttı. Öyle bir arttı ki zorluk morluk hikaye oldu.
Sadece zorluk artsa o zaman bizim günlük daha az eth kazanmamız gerekirdi ama zorluk her gün artıyor olmasına garip şekilde tüm muslukları açtılar

Yeni konular

Geri
Yukarı