ETH kazançları neden coştu?

ETH degeri dustukce ETH kazim degeri artmiyor mu? Eger oyleyse ben ETH'nin dibe vurmasini isterim daha sonra artacagini biliyorum cunku.
Ben de öyle biliyorum ama kesin değil sanırım 🙄
Aynı şeyi ben de hep düşünüyorum. Öyle olması bir avantaj olur 👍😬
Bugüne kadar kazdıklarımı satmıştım artık satmayı düşünmüyorum. Dursun Eth'ler, ileride belki işe yarayacak kadar artar. 3 ay önce sattığımda 1 Eth 17.000 TL idi 3 ayda 2 katını gördü.
Aynen öyle. Ben attım kenara duruyor çok acil ihtiyaç olmadıkça da dokunmam 👍

Ben de öyle biliyorum ama kesin değil sanırım 🙄
Aynı şeyi ben de hep düşünüyorum. Öyle olması bir avantaj olur 👍😬

Aynen öyle. Ben attım kenara duruyor çok acil ihtiyaç olmadıkça da dokunmam 👍
hocam bu arada bende bugün ilk defa ethermine indirip yaptım herşey anlatıldığı gibi ama en son eth cüzdan kodumu etmerine.org!'a yazınca çıkmıyor bişey, burda çıkması için belli bir süre mi geçmesi gerek en başta? şuanda miner aktif olarak kazıma başladı çünkü

Ben zaten vaat edilen değerleri göremiyordum. 24 saate 40 lira gösterdiğinde saatlik 1 lira alıyordum. Şimdi 24 saate 27 lira gösteriyor. Bu hızla saatlik 50 kuruşa düşeceğim. Bu aralar yapılması pek mantıklı değil gibi.

hocam bu arada bende bugün ilk defa ethermine indirip yaptım herşey anlatıldığı gibi ama en son eth cüzdan kodumu etmerine.org!'a yazınca çıkmıyor bişey, burda çıkması için belli bir süre mi geçmesi gerek en başta? şuanda miner aktif olarak kazıma başladı çünkü
Cüzdan adresini sitedeki arama kısmına yazınca hemen Hemen çıkması lazım. En azından bi 10-15 dk pasif gösterir sonra aktif olur. Yukarıdan ETH sayfasında olup olmadığını kontrol et derim.

Ben zaten vadedilen değerleri göremiyordum. 24 saate 40 lira gösterdiğinde saatlik 1 lira alıyordum. Şimdi 24 saate 27 lira gösteriyor. Bu hızla saatlik 50 kuruşa düşeceğim. Bu aralar yapılması pek mantıklı değil gibi.

Çok mantıksız bence düşünceniz. Elektrik faturası 50 TL tutsa aylık 800 TL kazım tutsa, 750 TL temiz kazanç. Bir de kenarda tutup satmasanız. İleride 2-3 katı olunca kenardaki parayı da katlamış olursunuz. Doların artması da ayrı kâr getirisi sağlayacak. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Coinler birden düşerse tüm hesap gider.

Çok mantıksız bence düşünceniz. Elektrik faturası 50 TL tutsa aylık 800 TL kazım tutsa, 750 TL temiz kazanç. Bir de kenarda tutup satmasanız. İleride 2-3 katı olunca kenardaki parayı da katlamış olursunuz. Doların artması da ayrı kâr getirisi sağlayacak. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Coinler birden düşerse tüm hesap gider.
Sizin kazanç mantığınız benimle aynı değil. 👎

Bir yandan haklı. Kazım zorluğu inanılmaz zorlaştı. Üstüne tüm gün mining yapamıyorsa bu durumun pek bir artısı kalmıyor. En azından şimdilik...

ETH degeri dustukce ETH kazim degeri artmiyor mu? Eger oyleyse ben ETH'nin dibe vurmasini isterim daha sonra artacagini biliyorum cunku.
Uzun süre fiyatının düşük kalması bir çok madencinin madenciliği bırakmasına neden olabilir bu durumda zorluk azalır ethereum geliri artar. Ama günlük olarak düşüp yükselmeler pek etkilemez. Mesela geçen hafta hem eth değeri yüksek hemde zorluk daha azdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı