ETH kazım gücü artmasına rağmen ETH miktarı düştü

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
1660 Super ile mining yapmaktayım. Dün 30.32 MH/s ortalama ile mining yaptım. 0.00159 ETH gelmesine rağmen bu gün 24 saatlik ortalamam 31.72 MH/s (yani daha yüksek) olduğu halde 0.00125 ETH kalabildim. Bunun sebebi nedir acaba?
Phonix Miner uygulaması üzerinden Binance pool uygulamasında kazım yapmaktayım.

Kart aynı

Ekran Alıntısı.JPG

Kazım zorluğundan dolayı. Her gün aynı parayı kazanamazsınız zira her gün aynı sayıda blok kırılıp aynı sayıda ETH size verilmez. Bir gün 10 kırılır 3 verir, Bir gün 1 kırılır 10 verir. Dengesizdir ama ortalama bir rakam çıkartır size. Ayrıca Binance Pool 24 saatin ortalamasına göre ödemeyi düzenlemektedir. Ethermine ne kadar kırılırsa ve size ne kadar düşerse o kadarını verir. Ama Binance gün sonunda size fazla miktar düştüyse ortalamanıza bakıp bir kısmını sizden alabilir ya da az sayıda ETH'niz varsa ortalamanıza bakıp daha fazla ETH verebilir.

Kazım zorluğundan dolayı. Her gün aynı parayı kazanamazsınız zira her gün aynı sayıda blok kırılıp aynı sayıda ETH size verilmez. Bir gün 10 kırılır 3 verir, Bir gün 1 kırılır 10 verir. Dengesizdir ama ortalama bir rakam çıkartır size. Ayrıca Binance Pool 24 saatin ortalamasına göre ödemeyi düzenlemektedir. Ethermine ne kadar kırılırsa ve size ne kadar düşerse o kadarını verir. Ama Binance gün sonunda size fazla miktar düştüyse ortalamanıza bakıp bir kısmını sizden alabilir ya da az sayıda ETH'niz varsa ortalamanıza bakıp daha fazla ETH verebilir.

Kardeşim sence Ethermine kullanmaya başlamalı mıyım Binance pooldan devamı etmeliyim
Kardeşim sence ethermine mi kullanayım binance pool mu ether Mine ile kaç günde bir ödeme alabiliyorsun?

Kardeşim sence Ethermine kullanmaya başlamalı mıyım Binance pooldan devamı etmeliyim.

Kardeşim sence Ethermine mi kullanayım Binance pool mu ether mine ile kaç günde bir ödeme alabiliyorsun?

Ethermine geç 0.01 olunca yatırılıyor her 14 günde bir diyelim bugün başladın 14 gün sonra ödeme günü olacak ve tek kartla rahat bir şekilde 7-8 günde tamamlarsın 0.01 14 güne 0.02 sığar gibi.

Ben önceden Ethermine kullanırdım fakat 14 günde 1 yatırılacağı için Binance Pool'a geçtim. 24 saat aralıksız çalıştırıyorsan Binance'da kal. Yer yer kapatıyorsan Ethermine'a geç.

Ben önceden Ethermine kullanırdım fakat 14 günde 1 yatırılacağı için Binance Pool'a geçtim. 24 saat aralıksız çalıştırıyorsan Binance'da kal. Yer yer kapatıyorsan Ethermine'a geç.
24 saat açık bırakıyorum kasayı kardeşim umarım bundanda pişman olmam power felan zarar görürüm sence

Kart aynı, dün ne kadar geldi hatırlamıyorum ama 2 gün önce 0.002 civarında olduğunu hatırlıyorum. Ne kadar kazanacağını belirleyen bir sürü faktör var, Gas Price yükselirse senin kazanacağın ETH artar, düşerse azalır. Kazım zorluğu artarsa kazanacağın para azalır, gibi. Ben Ethermine'ı tercih ediyorum, Binance bende çok stabil olmuyor. Binance'in pool olarak kazım gücü çok düşük, bundan dolayı çok yavaş share alınıyor.
Ethermine.png

Kart aynı, dün ne kadar geldi hatırlamıyorum ama 2 gün önce 0.002 civarında olduğunu hatırlıyorum. Ne kadar kazanacağını belirleyen bir sürü faktör var, Gas Price yükselirse senin kazanacağın ETH artar, düşerse azalır. Kazım zorluğu artarsa kazanacağın para azalır, gibi. Ben Ethermine'ı tercih ediyorum, Binance bende çok stabil olmuyor. Binance'in pool olarak kazım gücü çok düşük, bundan dolayı çok yavaş share alınıyor. Eki Görüntüle 988590
kardeşim ethermine yapmaya çalıştım cüzdanı ama havuz girişi hakkında hata aldım ether mine havuz girişi için ether mine içinden üyelik tarzı bi şeylermi olmam gerekiyor anlayamadım çok açıkçası
Kart aynı, dün ne kadar geldi hatırlamıyorum ama 2 gün önce 0.002 civarında olduğunu hatırlıyorum. Ne kadar kazanacağını belirleyen bir sürü faktör var, Gas Price yükselirse senin kazanacağın ETH artar, düşerse azalır. Kazım zorluğu artarsa kazanacağın para azalır, gibi. Ben Ethermine'ı tercih ediyorum, Binance bende çok stabil olmuyor. Binance'in pool olarak kazım gücü çok düşük, bundan dolayı çok yavaş share alınıyor. Eki Görüntüle 988590
kardeşim şuanda ether mine da kazım yapmaya başladım fakat binancepool hesabında 30 31 mh alırken aynı oc ayarlarınde ethermine da 19 mh almaya başladım sebebi nedir acaba ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı