ETH kazma işlemine ara verince kazılan ETH'ler düşüyor

Elinizdekiler mi gidiyor? Yanlış yere bakıyorsunuz sanırsam.

Unpaid Balance, sizin şu ana kadar kazdığınız, elinizde olan miktardır.
Estimated Earnings ise belirtilen süre içinde kazacağınız tahmini miktardır.

Siz kazım yapmayı bıraktıktan sonra kazdığınız ETH'ye bir şey olmaz.

Elinizdekiler mi gidiyor? Yanlış yere bakıyorsunuz sanırsam.

Unpaid Balance, sizin şu ana kadar kazdığınız, elinizde olan miktardır.
Estimated Earnings ise belirtilen süre içinde kazacağınız tahmini miktardır.

Siz kazım yapmayı bıraktıktan sonra kazdığınız ETH'ye bir şey olmaz.
O bahsettiğin iki kısımda düşüyor. Kazdığım eth gelirlerine bakıyorum başka mobil uygulamadan oradada öyle gösteriyor.

Hangi siteyi kullanıyorsunuz? Ethermine üzerinden böyle bir şey yaşamıyor olmamanız gerekli. Dolar şeklinde baktığınızda düşüyor olabilir ancak ETH olarak düşmez. Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

İlk saatlerde dalgalanma çok iken sonraki saatlerde daha stabil oluyor sanırım. Aç kapa çok fazla yapılıyorsa bu nedenle olabilir. Ancak emin değilim.

Hisse doğrulama motorumuzdaki bir olay, hisselerin yaklaşık 30 dakika süreyle reddedilmesine neden oldu. Telafi olarak, Ethermine'deki madencilik ve MEV ücretleri 12 Mayıs 2021 15:30 UTC'den itibaren 48 saat boyunca% 0'a düşürülecek. Lütfen bu olay için özürlerimizi kabul edin ve bizimle madencilik yaptığınız için teşekkür ederiz.

Ethermine sitesinde böyle bir uyarı ile karşılaşıyorum. Sizlerde de var mı?

Hisse doğrulama motorumuzdaki bir olay, hisselerin yaklaşık 30 dakika süreyle reddedilmesine neden oldu. Telafi olarak, Ethermine'deki madencilik ve MEV ücretleri 12 Mayıs 2021 15:30 UTC'den itibaren 48 saat boyunca% 0'a düşürülecek. Lütfen bu olay için özürlerimizi kabul edin ve bizimle madencilik yaptığınız için teşekkür ederiz.

Ethermine sitesinde böyle bir uyarı ile karşılaşıyorum. Sizlerde de var mı?
Bizde de var, 48 saat süresince ethermine komisyon almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı