ETH madenciliği nasıl durdurulur?

itsemre

Decapat
Daha fazla  
ETH madenciliğine başladım fakat ekran kartımın madenciliğe kilitli olduğunu sonradan öğrendim, şimdi ise kapatmak istiyorum. Madencilik yaptığım platform Ethermine. Nasıl durdurabilirim?

Kilitli kart diye bir şey yok artık. Nicehash ile uğraşmayın, nbminer v41.1 ve üzerini kurup 2minerstan nano ödemeyi seçerek günlük ödeme alabilirsiniz. Bir cmd ekranında açılacak miner programı, sağ üstten kapatırsanız mining durmuş olur. Çekirdeği 800 mv 1500 mhz civarına sabitleyip bellekleri +1300 mhz vererek çalıştırın. Arkada bir şeyler yapmaya devam edecekseniz mantıklı, eğer bilgisayar sadece mining için açık kalacaksa tek kartla bir mantığı yok. 15 16 dolar bir şey kalır elektrikten sonra. Ama alt takım halihazırda çalışıyorsa yapılabilir. 25 dolar civarı bırakır.

Kilitli kart diye bir şey yok artık. NiceHash ile uğraşmayın, nbminer v41.1 ve üzerini kurup 2minerstan nano ödemeyi seçerek günlük ödeme alabilirsiniz. Bir CMD ekranında açılacak miner programı, sağ üstten kapatırsanız mining durmuş olur. Çekirdeği 800 mv 1500 MHz civarına sabitleyip bellekleri +1300 MHz vererek çalıştırın. Arkada bir şeyler yapmaya devam edecekseniz mantıklı, eğer bilgisayar sadece mining için açık kalacaksa tek kartla bir mantığı yok. 15 16 dolar bir şey kalır elektrikten sonra. Ama alt takım halihazırda çalışıyorsa yapılabilir. 25 dolar civarı bırakır.

Çok teşekkür ederim, deneyeceğim.

Geri
Yukarı