ETH2.0 ile ekran kartı fiyatları düşecek

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun süredir takip ettiğim bir konu ekran kartı fiyatları madencilik ve karaborsacılar tarafında yaşanan istek yüzünden stokları azaldı. fiyatları 4-5 katına çıktı. bunun en büyük sebebi ETH fiyatının yükselmesi ve madencilik yaparak kartın fiyatını 6 ayda çıkartması. ama ETH 2.0 ile hem 6 GB ve altı kartların kazımı son bulacak hem de kazı yapmak eskisi kadar karlı olmayacak. bu konuda bilgisi olan yazabilir mi? ETH 2.0 ne zaman çıkacak bir tarih var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaza bekleniyor ama yetiştirilebilir mi bilmiyorum, çoğu miningcinin beklentisi yıl sonu. Bu güncelleme ile mining durmaz sekteye uğrar yani kısa vadede sanmıyorum stok probleminin düzelebileceğini.

ETH 2.0 çıkınca fiyatların düşeceğini kimse söyleyemez. Ethereum kazılmaz başka bir şey kazılır. Yine bu işi yapıp para kazanmak isteyen kazanır.

Ayrıca ETH 2.0 çıktığında başka bir altcoin yükselirse bu sefer de o kazılmaya başlanacaktır. Kazılan coin değişecek muhtemelen sadece.

Bu ülkede hiçbir şeyin fiyatı hiçbir zaman düşmüyor. 9-10 senelik Notebook cihazların ikinci eli hâlâ 1000-1500TL en az. Bu ülkede fiyatların düşmesini beklemeyin, alacağınız bir şey varsa alın. Yarın bugünden daha iyi olmayacak. Bunu son 5 seneye bakarak doğrulayabilirsiniz :)

Önemli olan Eth,btc değil, bütün coinlerin 5 ile 10 kat arasında düşmesi lazım.
Bugün eth düşer yarın raven yükselir herkes raven kazar.
O yüzden tek coine bakmayın bütün coinler değer kaybetmeli.

Bu ülkede hiçbir şeyin fiyatı hiçbir zaman düşmüyor. 9-10 senelik Notebook cihazların ikinci eli hâlâ 1000-1500TL en az. Bu ülkede fiyatların düşmesini beklemeyin, alacağınız bir şey varsa alın. Yarın bugünden daha iyi olmayacak. Bunu son 5 seneye bakarak doğrulayabilirsiniz :)
Günahımız ne bizim reis'e denk geldik
Önemli olan Eth,btc değil, bütün coinlerin 5 ile 10 kat arasında düşmesi lazım.
Bugün eth düşer yarın raven yükselir herkes raven kazar.
O yüzden tek coine bakmayın bütün coinler değer kaybetmeli.

Yaza bekleniyor ama yetiştirilebilir mi bilmiyorum, çoğu miningcinin beklentisi yıl sonu. Bu güncelleme ile mining durmaz sekteye uğrar yani kısa vadede sanmıyorum stok probleminin düzelebileceğini.

ETH 2.0 çıkınca fiyatların düşeceğini kimse söyleyemez. Ethereum kazılmaz başka bir şey kazılır. Yine bu işi yapıp para kazanmak isteyen kazanır.
şimdi MSI RX 5500 XT MECH almak istiyorum diyelim sıfır 4000 tl ye yakın ikinci elli 3500 tl benim fikrime göre 2.0 ile birlikte madenciler bazı kartlarını elden çıkartacaklar alana geçmiş olsun ama illa birileri alacak bu tek başına fiyatları biraz indirse yeter

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı