Ether mine sitesinde 0.01'e ulaştım ne zaman ödeme alacağım?

koray0661

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler forum sahipleri. Yaklaşık 1 haftadır ether mine havuzunda RX 5500 XT 8 GB ekran kartı ile kazım yapmaktayım. Bugün itibari ile 0.01 Ethereum'a ulaşmış bulunmaktayım. Aklımdaki soru ise bazı arkadaşlar 0.1 Ethereum'a ulaşınca ancak ödeme alacağını bazıları ise 0.01'e ulaştıktan 14 gün sonra ödeme alınacağını söylüyor solo ekran kartı ile kazım yapmaktayım. Doğru olan bilgi hangisidir şimdi ben kazılan 0.01 Ethereum üstüne 14 gün boyunca ekleyerek 14 gün sonra mı ödeme alacağım yoksa 0.1 olmasını beklemek zorunda mı kalacağım? Bu konu hakkında yardım ederseniz çok sevinirim iyi forumlar.

@EgeSR cevabın için öncelikle teşekkür ederim fakat bir arkadaş bana 0.01 olduğunu ve 14 günün geçtiğini söyledi ama hala ödeme almadığını 0.1 olmasını beklediğini söyledi bu konuda emin misiniz acaba eski ödeme stili olma ihtimali var mıdır?

@EgeSR cevabın için öncelikle teşekkür ederim fakat bir arkadaş bana 0.01 olduğunu ve 14 günün geçtiğini söyledi ama hala ödeme almadığını 0.1 olmasını beklediğini söyledi bu konuda emin misiniz acaba eski ödeme stili olma ihtimali var mıdır?
14 gün geçtiyse 0.01'e ulaştığı gün ödeme yatması lazım, bana yatıyor.

14. günün içerisinde yattı benim param. Ben saat 13.00 civarı başlamıştım kazmaya. Para ise 14. gün saat 19.00 civarında yattı cüzdanıma.

14 günde bir yatması sıkıntıymış ya harçlık çıkarmak amacıyla 2-3 gün açık bırakırım diye düşünüyordum.

14 günü geçecek ve hafta sonuna denk gelecek. Ödeme politikalarını değiştirmişler yine örnek verecek olursak
14. Gün Perşembe ye geliyor ama hafta sonu 16. Günde başlıyor bu durumda 16. Günde paranız hesaba aktarılacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı