Ethereum 3000

sabri 63

Centipat
Makaleler
1
Ekran kartı bekleyenler üzgün (ben de dahil). Niye böyle yükseliyor? Düşmez mi? Bir de Temmuz'da 2.0 kesin mi? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin değilim, ama sadece bu sorun değil. Dünya üzerinde çip krizi mevcut. Belki ekran kartı stokları biraz daha fazla artabilir temmuz gibi.

Peki yaz ayında sistem almayı düşünüyorum birda yaz tatili para biriktirdim daha da biriktireceğim inşallah yaz ayında 12K param olacak, lakin stok sorunu var ya yaz ayında RTX 3060 veya RTX 2070 +monitör 12K ya bulabılır mıyım? Hiç mi umut yok 12?

Bekleyin diyenler genelde bu konular altında olmazlar. Gidin yabancı finans proflarını dinleyin.
Eğer elinde paran varsa o an istediğin ürünü piyasa altındaysa al.
İleride ucuzlamaz daha pahalanır. Tahmin üzerine konuşuyorsun bari grafik şemalara biraz göz gezdir. Ether sat düşecek diyorlardı bu forumda 15 bindi. 1400TL var RX 580 alayim mi diyordum bekle düşecek diyorlardı yine bu forumda. Sanırım amacınız bir gün düşecek ve o gün ne zaman hiç belli değil ben demiştim demek için yapıyorsunuz. Adam burada 2 yıldır ekran kartı almak için bekliyor. Bekleme paran varsa tam şimdi al.

Bekleyin diyenler genelde bu konular altında olmazlar. Gidin yabancı finans proflarını dinleyin.
Eğer elinde paran varsa o an istediğin ürünü piyasa altındaysa al.
İleride ucuzlamaz daha pahalanır. Tahmin üzerine konuşuyorsun bari grafik şemalara biraz göz gezdir. Ether sat düşecek diyorlardı bu forumda 15 bindi. 1400TL var RX 580 alayim mi diyordum bekle düşecek diyorlardı yine bu forumda. Sanırım amacınız bir gün düşecek ve o gün ne zaman hiç belli değil ben demiştim demek için yapıyorsunuz. Adam burada 2 yıldır ekran kartı almak için bekliyor. Bekleme paran varsa tam şimdi al.

Katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı