Ethereum az para geliyor

Dechame

Hectopat
Yer
Saint Denis
T rex miner ile 36 mh/s hızında 10 saat boyunca Ethereum kazdım fakat bu kadar az geldi. Neden olduğu hakkında herhangi bir fikri olan var mı?

IMG_20211204_091350.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalamanın doğru çıkması için en az 24 saat kazmanız gerekiyor. Birde bu aralar kazançlar düştü 55 MH ile 100-110 alırken şu an 78 gözüküyor.

Ortalama hasrate rapor edilen hasrate'e (böyle yazılıyor sanırım) yaklaşınca daha net olur yani 24 sonunda görürsünüz onu da.

Bu arada bugün bi dengesizlik var bugünü çok önemesemeyin sizde de öyle görünüyorsa.

10 saat diye belirtmiştim.
Birincisi 24 saat aralıksız yapmadığınızda net gelirleriniz ortaya çıkmaz. Mining yaparken ilk bir kaç saat blok bulmakla geçiyor. Blokları bulduktan sonrasında shareları toplamaya başlıyor. İkincisi 36 mh ile kazıyorsunuz ve takribi 10 saatte 9 TL civarı bir gelir elde etmişsiniz. Yani 24 saatte 20-22 TL bir gelir elde edeceksiniz. Kabul olan share başına ödül alıyorsunuz. 24 saat durdurmadan kazım yapın. Sonrasında gelirleriniz eğer 20 TL altında kalıyorsa bir daha bakalım konuya.

Birincisi 24 saat aralıksız yapmadığınızda net gelirleriniz ortaya çıkmaz. Mining yaparken ilk bir kaç saat blok bulmakla geçiyor. Blokları bulduktan sonrasında shareları toplamaya başlıyor. İkincisi 36 mh ile kazıyorsunuz ve takribi 10 saatte 9 TL civarı bir gelir elde etmişsiniz. Yani 24 saatte 20-22 TL bir gelir elde edeceksiniz. Kabul olan share başına ödül alıyorsunuz. 24 saat durdurmadan kazım yapın. Sonrasında gelirleriniz eğer 20 TL altında kalıyorsa bir daha bakalım konuya.
Orayı ben de kaçırmışım evet 25-26 saat yapıp öyle bakın.

Not: Normal şartlar altında bu hash rate ile hiç bir sorun olmazsa 28-30 TL bir ödül elde etmeniz gerekiyor mevcut kurla. 0.00036 değil de, 0.00045-49 arası bir gelir. Hani bu üçte bir kaybı da henüz 24 saat tam anlamıyla mining yapmadığınıza verebiliriz. Mining siteleri size takribi ödülünüzü gösterirken, bunu anlık hash üzerinden alırlar. E anlık hash 36 değil daha düşük görünüyorsa, ödülde daha az görünecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı