Ethereum Binance hesabıma geçmiyor

memetyildirim

Zeptopat
Arkadaşlar merhaba ilk defa mining yapmaya başladım. Fakat Binance hesabını ilk olarak CÜZDAN/SPOT cüzdanı / ETH cüzdan koduna göre yapmış idim aşağı yukarı 1 günde 8,67 dolar kazdı ama Binance hesabıma geçmedi bugun 2 günü... Sonra madencilik hesabı açtım oradan yapmaya başladım şimdi yani Binance pooldan acaba bu ilk denediğim kazandıgım ETH'ler ethermine.org üzerinden ne kadar kazdıgını ne kadar cıakrdsıgını kontrol edebiliyordum. Ama Binance poolda madencilik hesabı yaptıklarımı Ethermine gibi yerlerden görüntüleyememin cüzdan kodu farklı şekilde olması sanırım peki bunları nereden kontrol ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Muiestyfa

Picopat
Arkadaşlar merhaba ilk defa mining yapmaya başladım. Fakat Binance hesabını ilk olarak CÜZDAN/SPOT cüzdanı / ETH cüzdan koduna göre yapmış idim aşağı yukarı 1 günde 8,67 dolar kazdı ama Binance hesabıma geçmedi bugun 2 günü... Sonra madencilik hesabı açtım oradan yapmaya başladım şimdi yani Binance pooldan acaba bu ilk denediğim kazandıgım ETH'ler ethermine.org üzerinden ne kadar kazdıgını ne kadar cıakrdsıgını kontrol edebiliyordum. Ama Binance poolda madencilik hesabı yaptıklarımı Ethermine gibi yerlerden görüntüleyememin cüzdan kodu farklı şekilde olması sanırım peki bunları nereden kontrol ederim?
1 günde 8.67$ hangi kart ile kazdın dostum.

Nikneyime

Picopat
Yer
İzmir

Ethermine ödeme şekilleri.

Kazıma başladıktan sonra:
0.1 olursa 24 saat.
0.05 olursa 7 gün sonra.
0.01 olur 0.05 olmazsa 14 gün sonra.
0.01 altı ödenmiyor.
Bu durumda siz 14. gün ödeme alacaksınız.

yyildirayy

Kilopat
Yer
İstanbul/Silivri
1 günde 8.67$ hangi kart ile kazdın dostum.
Kaç dolar kazdığını bırak, kaç Eth kazdın. Ethermine kazdığın dolara göre değil Eth'ye göre aktarıyor.

Büyük ihtimalle 14 gün geçtikten sonra aktarılacak.
Setting sayfasına girip baksaydın cevabı orada yazıyor zaten.

Ekran Alıntısı.JPG
01.JPG

KS
memetyildirim

memetyildirim

Zeptopat
Teşekkürler dostum o zaman CÜZDAN/SPOT cüzdanı / ETH cüzdan koduna göre yapmış olduğum kazım doğru dimi ordan devam etsem ?

Femto

Hectopat
Makaleler
10
Yer
İlah Katı
Nereden kazdığınızı tam açıklayabilir misiniz? Sorununuzu anladım fakat biraz karmaşık yazmışsınız.
Anladığıma göre ilk Ethermine üzerinden 2 gün boyunca kazım yapılmış, ardından da Binance Pool'a geçiş yapılmış.

2 gün içerisinde 0.01 ETH kazandığınızı düşünmüyorum. 0.01 ETH olana kadar Ethermine üzerinden kazım yapmalısınız, yoksa o kazandığınız para hiçbir zaman size yatmayacak.

Yukarı