Ethereum için en iyi madencilik havuzu ve Windows madencilik programı nedir?

mapoyraz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Windows'ta NVIDIA için t-rex programında 2 cihazda toplamda 114 mhs alıyorum. Whattomine.com sitesine göre ortalama kazancım ile 2miners sitesinin gösterdiği kazanç arasında fark var. Keza 2minersin önerdiği hesaplama sitesiyle, havuzun istatistikleri de birbirini tutmuyor.

Merak ettiğim iki husus var. 114 mhs ile kazancı en iyi olan havuz hangisidir? Ve en iyi stabil Windows NVIDIA destekli program hangisidir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Nvidia için T-Rex Miner ve AMD için Teamred Miner en iyileri diye biliyorum. ETH kazdığım zaman Ethermine havuzunu kullanıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Windows'ta NVIDIA için t-rex programında 2 cihazda toplamda 114 mhs alıyorum. Whattomine.com sitesine göre ortalama kazancım ile 2miners sitesinin gösterdiği kazanç arasında fark var. Keza 2minersin önerdiği hesaplama sitesiyle, havuzun istatistikleri de birbirini tutmuyor.

Merak ettiğim iki husus var. 114 mhs ile kazancı en iyi olan havuz hangisidir? Ve en iyi stabil Windows NVIDIA destekli program hangisidir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Hocam ETH için yüksek hashrate sahibi olanlar için en mantıklısı Ethermine gibi duruyor. Ödeme yöntemi canınızı sıkabilir ama beklerim derseniz daha kazançlı olacağını düşünüyorum. Ben tek kart ile dahi ethermine de kazıyorum öneririm.

Geri
Yukarı