Ethereum mining yapmak

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Ethmining yapmak istiyorum ekran kartım RX 570 Nitro oyun oynamayı bıraktım. Ekran kartım yatıcağına oyun oynuyormuşum gibi çalışsın ve mining yapsın dedim. Fakat bu konu hakkında hiçbir bilgim yok, hangi programla kazabilirim, neler indirmem gerek ve eth havuzu diye bir şey okudum onun hakkında bilgi istiyorum. Günde ne kadar kazabilirim ve aylık kazancım ne olur kazması kolay mı ve son olarak değer mi?

Ethmining yapmak istiyorum ekran kartım RX 570 Nitro oyun oynamayı bıraktım. Ekran kartım yatıcağına oyun oynuyormuşum gibi çalışsın ve mining yapsın dedim. Fakat bu konu hakkında hiçbir bilgim yok, hangi programla kazabilirim, neler indirmem gerek ve eth havuzu diye bir şey okudum onun hakkında bilgi istiyorum. Günde ne kadar kazabilirim ve aylık kazancım ne olur kazması kolay mı ve son olarak değer mi?
Elektrik faturanı ödeyecek kadar kazamazsın bile.

Tek kart ile yapan kimseyi tanımıyorum ama denemek istiyosan :
Tüketeceğin elektrik için bi test yapman lazım. Mining olayı durmadan çalışması gereken bir şey en azından aylık yaptığın zaman gelir/gider oranın önemli. Kasanın soğutma mastaflarını falan da unutma lütfen.

Denemek istiyorum attığınız sitelere bakacağım 1 eth kaç ayda veya yılda kazılır peki ve düğüm nasıl kuracağım program gibi bir şey mi?

Bana kalırsa değmez çünkü bilgisayar olduğundan çok ısınacaktır yeterli fan olmazsa bu derurum ekran akrtının yanmasına kadar gidebilir.
Hem şu aralar elektrik faturasıda yüksek geliyor şu a ralar bir kazanç sağlamaz.
Ancak 5-10 TL haftalık elektrik futurası içinde.
Mining yapacaksan sana önerim 4 tane RX570 ile yapman.
Tek RX570 ile kazanç sağlayamazsın.

Bana kalırsa değmez çünkü bilgisayar olduğundan çok ısınacaktır yeterli fan olmazsa bu derurum ekran akrtının yanmasına kadar gidebilir.
Hem şu aralar elektrik faturasıda yüksek geliyor şu a ralar bir kazanç sağlamaz.
Ancak 5-10 TL haftalık elektrik futurası içinde.
Mining yapacaksan sana önerim 4 tane RX570 ile yapman.
Tek RX570 ile kazanç sağlayamazsın.
Arkadaşın yazdıklarına ek olarak:
Hızlı bir şekilde ekran kartında eskiyecek bir süre sonra kazandığın paranın(çok bir şey kazanamazsın tek kartla)neredeyse tamamıyla yeni bir ekran kartı alacaksın ve kâr oranın "Ne işime yaradı ki şimdi bu" diyecek kadar düşük olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı