Ethereum Ne Zaman Yatar?

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Yeni Başlayanlar İçin Ethereum Madenciliği Rehberi - Technopat şu rehbere bakıp denemek için bir ay yapayım dedim. Rehber çok eski çoğu şey değişmiş. Yaptıklarım: Jaxx Liberty ile cüzdan açtım, nonominer'a cüzdanımı girdim ve başladım işe. Şu an hashrate'im 33-35 arası geziyor. Ben bu kazandığım miktarı ne zaman çekebilirim en erken ve daha iyi mining programı, cüzdan programı vb. bir şey varsa bilgilendirir misiniz? Teşekkür ederim.

Not: Elektriğe değmez, kartın ömrünü dolduruyorsun diye boş yorumları raporlayacağım. Zaten 1 ay deneyip gidişata öyle karar vermek istiyorum.

Konudan bağımsız bir şey söylemek istiyorum. Bir gün bu coinlerin hepsi yatırımcıların kucağında patlayacak gibime geliyor.
Ben de öyle düşünüyordum ki milyonlarca kat değer kazanana kadar. Piyasada yaygın bir durumda, fiziksel paralar kadar olmasa da değerini koruyacağını düşünüyorum.

Ben de öyle düşünüyordum ki milyonlarca kat değer kazanana kadar. Piyasada yaygın bir durumda, fiziksel paralar kadar olmasa da değerini koruyacağını düşünüyorum.

Ben de değerini koruyacağını düşünüyorum uzun vadede ama bir gün patlayacağını hissediyorum. Hiçbir yere endeksli olmayan bir para... Ne bileyim çok riskli ya. Sizin gibi kısa vadeli yatırımcılar için şu an nimet tabii ama ben yine de cesaret edemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı