Ethereum RTX 3080 ile saatlik kaç mh ile kazılır ise 1 Ethereum kazanılır?

Hakan1907ank

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,

Yeni mining yapmaya başladım.

RTX 3080 ile deneme yapıyorum. 2-3 saat oldu kazmaya başlayalı. Ring kurmak istiyorum ama kazanç tarafını çözemedim henüz.

Ethermine pool kullanıyorum, cüzdanımı trbinance açtım. Phoenix miner programını kullanıyorum.

O.C. ile şu anda saatte 102 mh civarı kazıyor.

Sormak istediğim bu görmüş olduğumuz değer saatlik kaç olmalı ki 1 ETC üretmiş olabilirim?

600 mh/s mi 1000 mh/s bu rakam zorluklara göre zaman ilerledikçe değişiyor olabilir, şu anki rakam nedir?

1 ETH 20.000 TL ediyor. Tek kartla o kazancı elde etmen bayağı uzun sürer. Aylık 1000 TL bıraksa 20 ay sürer. Üstelik kazım zorluğu çok değişken.

Bu arada siz tek başınıza ETH kazamazsınız. Hadi diyelim kazdınız blokları çözdünüz boş bile çıkabilir bu yöntemle yıllarını alır. Havuz madenciliği yapmak zorundasın. Orada sistem sana istediğini kazdırır performansına göre ortalama ödeme yapar.

Ring değil rig, rig kurmak için sanayi elektriği gerekiyor bir süreden sonra, 1 ETH kaç günde kazarsın bilemeyiz 24 saat üzerinden bunu hesaplıyabilirsin Google amcaya sorarak.

Merhabalar arkadaşlar,

RTX 3080 ile deneme yapıyorum. 2-3 saat oldu kazmaya başlayalı. Ring kurmak istiyorum ama kazanç tarafını çözemedim henüz.

Ethermine pool kullanıyorum, cüzdanımı trbinance açtım. Phoenix miner programını kullanıyorum.

O.C. İle şu anda saatte 102 mh civarı kazıyor.

Sormak istediğim bu görmüş olduğumuz değer saatlik kaç olmalı ki 1 etc üretmiş olabilirim?

600 mh/s mi 1000 mh/s bu rakam zorluklara göre zaman ilerledikçe değişiyor olabilir, şu anki rakam nedir?

Bende 99.2 mhım var şu an güncel 0.00296 ETH veriyor günde.
Ödeme şekilleri.
Kazıma başladıktan sonra:
0.1 olursa 24 saat.
0.05 olursa 7 gün sonra.
0.01 olur 0.05 olmazsa 14 gün sonra.
0.01 altı ödenmiyor.

Buna göre hesabınızı yapabilirsiniz!

isterseniz binance havuzu 24 saate ödeme yapıyor günlük ben 2 ye böldüm yarıya yarıya kazıyorum.mantıkları aşağıdaki şekilde.

bin.PNG

eth.PNG

Merhabalar arkadaşlar,

O.C. İle şu anda saatte 102 mh civarı kazıyor.

Sormak istediğim bu görmüş olduğumuz değer saatlik kaç olmalı ki 1 etc üretmiş olabilirim?

Reis Ethermine'a gir orada payotus kısmında kaç saatte 0.1 ETH kazdığın yazar onu onla çarparsan 1 ETH'yi kaç saatte kazdığın ortaya çıkar.

Merhabalar arkadaşlar,

O.C. ile şu anda saatte 102 mh civarı kazıyor.

Sormak istediğim bu görmüş olduğumuz değer saatlik kaç olmalı ki 1 ETC üretmiş olabilirim?

ayrıca senin için kendi ekranımda örnek veriyorum. aylık 204 dolar sen o kartla 1 eth ı tam 12 ayda kazarsın belki 10-11 de olabilir bugün çok düştü belkide 18 ay :)

ettt.PNG

Arkadaşlar gerçekten bu gün inanılmaz zorlardılar 1660 s ile kazım yapmaktayım saatlik kazancım 1.01 TL den 0.77 TL’ye geriledi bu gün
Günlük 24.31 TL den 18.47 TL oldu

Geri
Yukarı