Etherium Mining Rig için GTX 1050 Ti alınır mı?

Yer
Hatay
Daha fazla  
Riskleri seven bir insanım, lütfen batacaksınız tarzında yorum görmek istemiyorum. Sizden ricam elimde yaklaşık 10 bin gibi bir bütçe var. Biliyorsunuz RX 580 popüler Mining için piyasada bulunmuyor, buna alternatif olarak GTX 1050 Ti 4 GB mantıklı olur mu veya kartları Amazon'dan alırsam daha mı karlı olurum?

Şu an kullandığım oyun bilgisayarımda MSI R9 380X 4 GB 256 BIT ekran kartı mevcut. 17 MHS ile kazım yapıyor ama benim düşüncem elektrik çok harcıyor GTX 1050 Ti'a göre. Her türlü tavsiyeye açığım. Kullandığınız, memnun olduğunuz Rig model verebilirsiniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riskleri seven bir insanım, lütfen batacaksınız tarzında yorum görmek istemiyorum. Sizden ricam elimde yaklaşık 10 bin gibi bir bütçe var. Biliyorsunuz RX 580 popüler Mining için piyasada bulunmuyor, buna alternatif olarak GTX 1050 Ti 4 GB mantıklı olur mu veya kartları Amazon'dan alırsam daha mı karlı olurum?

Şu an kullandığım oyun bilgisayarımda MSI R9 380X 4 GB 256 BIT ekran kartı mevcut. 17 MHS ile kazım yapıyor ama benim düşüncem elektrik çok harcıyor GTX 1050 Ti'a göre. Her türlü tavsiyeye açığım. Kullandığınız, memnun olduğunuz Rig model verebilirsiniz sevinirim.
Para çokomel hesabı yap bence. 1050ti ların fiyatıda yükseldi ben modsuz bir şekilde msi gaming x modelinden 12.4 alıyorum overclock falan filan 14 kesin olur zaten. Şu an kurduğum rigi full 1050ti mantığından gittim açıkcası ben yaptım sen bilirsin yani. En kötü ihtimal zcash için 170 180 sol alırsın zaten hiçbir şekilde zarar etmezsin ha belki karı azaltırsın.

1070 Ti harcadığı elektriğe kıyasla daha yüksek bir hashrate sunuyordu. En karlı sanırım oydu. Bulabilirsen 1050 yerine onu al derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı