Ethermine Binance'ye yatırmadı

Lonerkinq

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Edirne
Hayır 0.01 olduğundan beri yaklaşık 7-10 gün geçmiştir. Fakat yatırma şeyinde öyle yazmıyor anladığım kadarıyla.
14. günde ödemeni alacaksın 0.01 olmuş ama 14 gün olmamış anladığım kadarıyla.
14 günde en az 0.01 ETH kazım yapman lazım. 14. gün ödemeni alırsın. Cüzdan kodunu özelden yollarsan kontrol edebilirim

Kmlksz

Femtopat
Kazıma başladığın ilk günden 14 gün geçmesi lazım ben de 15'inde başladım bana yatırdılar.

sd0606

Picopat
Hocam yatmadı hala ya sebebi ne olabilir sizce. Bu unpaid balance kısmı sıfırlanıyor mu yatırıldığında?
Yatırırlar bekle. Bana 14. gün yattı mesela. Ayrıca yatırdıklarında unpaid balance sıfırlanıyor. Ayrıca cüzdan adresini doğru verdiğinde emin misin?

KS
luktodoro

luktodoro

Centipat
Yer
Balıkesir
Evet sıfırlanıyor.

Yatırırlar bekle. Bana 14. gün yattı mesela. Ayrıca yatırdıklarında unpaid balance sıfırlanıyor. Ayrıca cüzdan adresini doğru verdiğinde emin misin?

Cüzdan doğruluğuna tekrar baktım eminim evet. Şimdi de desteğe başvurdum geri dönüş bekliyorum bakalım umarım sıkıntı çıkmaz. 40 dolar da az para değil ve ihtiyacım var.

sd0606

Picopat
Cüzdan doğruluğuna tekrar baktım eminim evet. Şimdi de desteğe başvurdum geri dönüş bekliyorum bakalım umarım sıkıntı çıkmaz. 40 dolar da az para değil ve ihtiyacım var.

Attığın ekran görüntüsünde kimse kazmıyor görünüyor şu anda. Silmiş olabilir misiniz?

Yukarı